Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Borote #29174 üzenetére

    Akkor nincs miről beszélnünk. Itt mindenki felhasználó, egymás véleményeit, tapasztalatait osztjuk meg kulturált formában. Ha valaki ír valamit annak nem kell összhangban lennie más véleményével. Cáfolni lehet, de nem, úgy hogy számon kéred, hogy miért nem azt írta amit te gondolsz hanem, úgy pl. "én úgy gondolom az nem jó választás mert...". Az első hozzászólásban sok minden le van írva. Gyakorlatilag ugyanazt szajkozzátok, hogy ha nem kell játékra notebook akkor ne dedikált videokártyás "gamer" laptopot vegyen az ember hanem valamilyen business class lenovo-t vagy dell-t. Ez mindenkinek világos és az is, hogy valami gyanúsan olcsó akkor ott valamin spóroltak, de aki olcsó gamer laptopot vesz az nem 4-5-6 évre veszi és nem business man, hogy nagyon fontos az, hogy neki másnapra meg legyen javítva a notebook ha meghibásodik.

    Ugyanezek a viták mentek évekkel ezelőtt is, látom semmit nem változott a helyzet, csak a technológia.

    Én elfogadom a véleményed, de ne próbálj meg engem rákényszeríteni a hitedre. Ha úgy írtad volna, hogy szerinted a Medion nem jó választás akkor semmi baj nem lett volna, ehelyett mintha szentségtörést követtem volna el úgy támadtál rám. Nem szeretem az ilyet, főleg, úgy, hogy valószínűleg nem is fogtál még egy ilyen laptopot a kezedben.

    Thanos was right.

Aktív témák