Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Duran

    tag

    válasz Chp #26291 üzenetére

    Hát én nem tudom. Most jobban beástam magam kicsit ebbe a dologba, abszolút unszimpatikus ez az AMD. Imádok tuningolgatni, de ahogy olvasom rengetegen szívnak vele mint az állat, mert ez a DG hol megy hol nem, akkor csomó olyan postot is láttam hogy a turbó mód nemigazán akar kapcsolni, mert elvileg akkor kapcsol csak, ha ?!nem szalad túl a megengedett fogyasztáson az összteljesítmény?!, bár én ezt kicsit furcsállom, én inkább is valamiféle hőmérséklet függvényt látnék értelmesnek a dologgal kapcsolatban. A bios valami beta-s cucc rá, azzal is vannak gondok, frissíteni körülményes, meg ahogy nézem túl sok értelme nincs, mert csak még jobban meghülyül tőle a gép. A procit huzigálni annyira nem akarom, hosszabb távra tervezek a géppel, ha meg túlfeszelem, jócskán veszt az élettartamából, meg melegszik is mint állat, és még a garivesztés is esélyes, bár ebben a témában nem vagyok annyira otthon. A videókártya driver minél újabb annál pocsékabbnak bizonyul a tapasztalatok szerint.
    Lényeg a lényeg, nem az igazi. Azt hiszem meghoztam a döntést, és méghozzá az intel mellett.

    Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

Aktív témák