Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ddvv

    csendes tag

    válasz bdfhz #2537 üzenetére

    Igen ezt én is kiderítettem. Ezért írtam, hogy ennyire nincsenek képben. Hiába kérdezek tőlük, válaszolnak tényleg jó gyorsan, de a válasszal nem sok mindenre megyek...

    Az Asusok milyen minőséget képviselnek? Persze nincsenek illúzióim a 150e alatti gépekkel kapcsolatban. Inkább szerényebb teljesítményűt keresek, de vmi megbízhatóbbat...

  • SierraBp

    csendes tag

    válasz bdfhz #2537 üzenetére

    Hello,

    otthoni felhasználásra (net: hírek olvasása, farmerama, e-mail) keresek gépet, 150 e Ft környékén. Fontos még hogy mobile internetem van, úgyhogy 3 db USB-vel szeretném.
    ....sajnos egy MSI géppel nagyon megjártam, tök lassan működött, (ugyanaz az internet, helyileg is ugyanott, egy 3 éves acer gépen meg tökéletesen...)

    szóval ebből adódóan szeretnék egy közepes, de nagyon megbízható, gyorsan futó gépet.
    mit tudnátok ajánlani? Mindenképp Intel-es procit szeretnék: P6100 vagy válasszam inkább a i3-asat? Grafikus vezérlő az integrált jól működik e vagy válasszak Gforce-osat?

    Márkából a Lenovo (Ideapad Z360g )szimpi (illetve még Acer , Asus); Toshiba (Satellite L655) is tetszett, de ott csak 2USB volt.

    jó lenne ha viszonylag könnyebb gép lenne, úgyhogy ezért hajlandó vagyok 13.3" vagy 14"-es képernyőméretet választani.

    előre is köszi :)

Aktív témák