Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • trita

    tag

    Sziasztok.14 éves fiam tanácsára fordulok hozzátok kérdésemmel(ő sokat olvasgat benneteket).Nő vagyok notebook,laptop,esetleg netbook vásárlás előtt állok,de sik h...vok hozzá,még sose volt ilyenem,ezért szinte azt se tudom ,mi köztük a különbség.Itt meg van vagy 2000hozzászolás,amit sajnos nincs időm végigolvasni(sürget az idő.Nyertem egy ipad 2-t nemrég,aminek nagyon örültem,de mint kiderült,pont arra nem jó,amire én szeretném használni,mivel nem 3g,ahol nincs wifi,ott nem tudom használni,és nem,lehet hozzá mobilnetet se venni.Eladom,100000Ft-ot kapnék érte,most ugy néz ki.Nos,ebből az árbol kéne nekem venni egy másik gépet,amin:(irom a család igényeit):Van billentyüzet,usb-t lehet beledugni,lehet hozzá mobilnetet venni,a fiuk játszhatnak rajta alkalomadtán,tehát támogassa a flasht,ne legyen irtó lassu,és azért legyen benne elég memória is.Vaterán itt ott nézegettem,de mivel zsir kezdő vok,nekem az adatok amit leirnak róla roppantul nem mondanak semmit.Ha itt vki egy két tippel,névvel segitene,hogy melyikek között válaogassak,és mondjuk mi a különbség a netbook,laptop,notebook között,nagyon szépen megköszönném.Ja és légyszi senki ne röhögjön ki tudatlanságom miatt,egy 39éves anyuka vok,aki sose tanult számitógépekről semmit-Köszi!szép napot mindenkinek!Privi is jöhet! :R :R :R :R :R :R :R :R :R

    Rita

Aktív témák