Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • NosFeraTus

    csendes tag

    Sziasztok,
    Tudnátok valamilyen "profi" laptopot ajánlani ami nem haladja meg a 350k forintot? Kellene filmezésre, játékra, zenehallgatásra, programozásra, stb. egyszóval mindenre. A kijelzője olyan 15",16" vagy esetleg 17" legyen. Nem ártana, ha kibírna 2-3 órát töltés nélkül. Nézegettem itt sok fajta notebookot különböző gyártóktól. Van egy két laptop amin megakadt a szemem.
    Elsőnek egy Acer AS6935G-944G32BN: [link]
    Második kiválasztottam egy Acer AS6935G-844G32BN: [link]
    Harmadiknak pedig egy HP Pavilion HDX16 választottam: [link] Ez számomra "gyanúsan olcsónak" tűnik egy ugyanilyen tudású pl. MSI, vagy Lenovo laptophoz képest.
    Néztem még egy HP-Compaq Pavilion dv7-2090eh is: [link]
    Egyenlőre ezeket találtam ami már sztm elég jónak tűnik.
    Egy két egyéb kérdésem is lenne: 1. Megéri-e 16",17" notebookot 1920x1080 felbontású képernyővel venni? Mennyivel jobb mint egy 1366X768 kijelző?
    2. 4GB DDR2-es memória mennyivel lassabb mint egy 4GB DDR3-mas memória. Vagyis megéri-e keresni olyan notit amiben DDR3masokat pakoltak?

    Esetleg ha tudtok valami másfajta notebookot ajánlani, ami ezektől jobb ebben az árfekvésben, akkor hálás lennék érte. Vagy az általam felsoroltak közül melyiket érdemes megvenni? Melyik nem melegszik nagyon?

    Remélem minnél több kérdésemre válaszoltok. Fontos lenne.

  • NosFeraTus

    csendes tag

    Sziasztok, még mindig nem tudok dönteni laptopvásárlás ügyben. 15"-16" kijelzős notebookok között gondolkodok, de nem tudok dönteni. Játékra, filmezésre, netezésre használnám főként. Jó lenne ha lenne benne min. 2 GB DDR3-mas memória, egy jobb videokártya, procija 2 GHz felett legyen és persze mindenek előtt megbízható és strapabíró legyen (mivel egy darabig nem veszek másik notit). Maximum 350k-t szánnák rá.
    Várom az ötleteket, mert én tanácstalan vagyok. Remélem segítetek dönteni.

  • NosFeraTus

    csendes tag

    Valaki tudja hogy egy HP Pavilion HDX16-ot hol lehet beszerni, vagy mikor lesz kapható és milyen árban?
    Mit tudtok az MSI vagy az ASUS notikról? mennyi bírják ha strapálják őket?

  • NosFeraTus

    csendes tag

    Hello,
    talán lassacskán már sikerül döntenem, hogy milyen notit veszek. Most épp egy Sony Vaio VGN-FW41E/H és egy Hp pavilion dv6-1130Eh-t vacilálok.
    Milyen tapasztalataitok vannak a Sony notik terén?
    Azért választanám a Sony-t, mert jobb a grafikus kártya benne, meg egy picivel nagyobb felbontású is, de ha ez eléggé minőségtelen (szal nem 2-4 évre tervezték) akkor még gondolkodok...

Aktív témák