Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DarkDeer

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Notebook-ot vennék, játékra is kell, kérnék segítséget tőletek a választáshoz.
    Igényeim:
    15,4", 1280x800
    Intel Core 2 Duo processzor.
    Min. 2x1Gb DDR2 667MHz vagy 800MHz ram.
    Vinyó mindegy mekkora csak Sata legyen.
    Videókártya NV8600, ATI HD2600, ATI HD3650 (fusson jól rajta a Call Of Duty 4 meg a Sniper Elite)
    Magyar billentyűzetes legyen, nagy enter gombbal, a bal control gomb helyén ne fn gomb legyen!
    Billentyűzetben ne legyen belezsúfolva a numpad, mert akkor a többi rész kisebb!
    Op.rendszer nem kell.
    Márka tök mindegy.

    Ár: kb. 180.000Ft

    Ebben a kategóriában az MSI GX600PX-214 verhetetlen, de nekem zavaró a kis enter gomb, a control helyén lévő fn gomb, meg hogy a numpad-ot is belepréselték, meg a fényes felülete sem tetszik tehát ez kiesik. Árban és tudásban is hasonlót keresek. Kérlek linkeljetek ilyeneket. Előre is köszönöm a segítséget!

  • DarkDeer

    senior tag

    válasz tuskooo #18526 üzenetére

    Pedig van más márkából is hasonló tudású hasonló áron. Biztos vagyok benne. Egy példát már találtam is: Acer Aspire 5920G-6A3G25Mi
    AS5920G-6A3G25 / 15. 4 WXGA CB / Core 2 Duo T5750 (2. 0GHz, 2M cache, 667MHz FSB) / Mobile Intel PM965 Express lapkakészlet / ATI 3650 512MB / 1x2GB & 1x1GB DDR2/ 250GB S-ATA / DVD-SuperMulti / WLAN 802. 11a/b/g / 6 cell battery / CrystalEye / 1x beépített mikrofon / Dolby Home Theater / 4x USB 2. 0 csatlakozó / 1x HDMI/ Vista Home Premium / 1 év PNR garancia.
    174 735 Ft-tól
    Kicsit gyengébb a proci mint az MSI-ben, de a vga erősebb kicsit, és még op. rendszer is van az árban. Lehet ennél maradok, de ha tudtok hasonlót szóljatok!

    [ Szerkesztve ]

  • DarkDeer

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném notebook választáshoz. Egy kedves havercsaj szeretne venni egy 14,1 "-es notebook-ot a sulihoz. Max. 170 ezer Ft van rá. Márka mindegy neki, de inkább az olcsóbb márkákban gondolkozik, mert azokkal is jó a tapasztalata, és azokból ennyi pénzért erősebb hardvert kap. A lényeg, hogy a következő programok minél jobban fussanak rajta: Adobe Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel Draw. Nem tudom, hogy ezekhez a programokhoz minek kell erősnek lennie. Gondolom 2 magos processzor kéne meg sok ram. A videókártyának is erősnek kell lenni ezekhez, vagy elég egy integrált is? Kérlek adjatok tanácsot, mit vegyünk. Előre is nagyon köszönöm!

  • DarkDeer

    senior tag

    Üdv!

    130 ezer Ft-ért milyen notebook-ot ajánlotok?
    15,6"-es kellene, 2 magos procival, 3-4 giga rammal, Windows nem kell, jó a Linux vagy Freedos. Nem baj, ha nem integrált a videókártya, hanem valami komolyabb. Teljes magyar billentyűzet kellene, nagy, 2 soros enterrel, így az MSI kiesik.
    Előre is köszönöm a segítséget!

Aktív témák