Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz dekoninck #5943 üzenetére

    sztem csak az a baja, hogy te Travelmate gépről írsz, az meg azért nem teljesen egy szint egy Aspire laptoppal (bár vannak itt olyanok, akik szerint igen, de ezt most hagyjuk).
    amúgy nem a magyar vevőkön növekedett valószínűleg a világ harmadik legnagyobbjává, de azért azt már el tudom képzelni, hogy a kínaiakon (mivel ugye egy kínai cégről van szó) :)

    amúgy ha ott ugyanennyibe kerül egy Sony laptop, akkor miért nem kint vetted meg inkább egyből? (és ez nem kötekedés, csak érdekel, mert én hasonlóképpen voltam Kínával, és végül itt vettem inkább gépet)

  • sssent

    senior tag

    válasz dekoninck #5943 üzenetére

    Ez nem magyar sajátosság. Az embereknek minél jobb kell, minél olcsóbban, a marketingesek meg elérik, hogy a többség elhigyje, hogy ez lehetséges is. Aztán vesszük a sok sz*rt, amit ránksóznak, csóró (vagy nem csóró) magyaroktól hollandokon át az amerikaiakig. Aztán van akinek szerencséje van vele, másoknak meg nem.
    Az az egy thinkpades, akinek elfüstölt a gépe, ugyanolyan morcos lesz (sőt), mint az a 30 aceres, akinek szintén. Az a 70 aceres, akinek működik, az meg vigyorog a 99 thinkpadesre, hogy az enyém feleannyiba került, aztán ugyanannyit tud. Nem nagyon van optimális döntés, mert mindig megeshet, hogy Te vagy az, aki kilóg a statisztikából és jól jársz egy acerrel, vagy épp hatalmasat buksz egy thinkpaddel. Ilyen az élet.
    A tanulság, Japánban lenni jó, mert minden ilyesmi feleannyi, így feleakkorát buksz, ha elromlik.

Aktív témák