Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz SocketA #42915 üzenetére

    HPnak is futarszolgalatos
    Te miről beszélsz??????? Azért mert a Pavilion olyan ne, h azt hidd már, h minden típusnak ilyen.

    talalsz egy gepet, besetalsz a szervizbe (mert azt ugy kell:) ) es megjavtijak Neked szepen, meg fel is polirozzak
    Ez mind igaz, nem polírozzák fel de kitakarítják. A HP és Lenovo gépeknél ez így megy!

    ne kotozkodj!
    Muszáj mert olyan orbitális baromságokat írsz, h szörnyű még olvasni is!

    Hat ezt a Fujit nehez lesz ubereleni: 1280x800-as felbontas, 128 megas videokartya (februari tesztben 165. helyen van a kartya :) ), HDMI nincs benne... hat ezt nem lehet uberelni, ez a legjobb gamer gep, amit eletemben lattam :)) Rohanok, veszek 5ot... 4 ugyis elromlik napokon belul
    Na látod pont ez a baj. Ennyit lász egy notebookból... Erős VGA, HDMI.

    [ Szerkesztve ]

  • amol

    addikt

    válasz SocketA #42915 üzenetére

    "Hat ezt a Fujit nehez lesz ubereleni: 1280x800-as felbontas, 128 megas videokartya (februari tesztben 165. helyen van a kartya :) ), HDMI nincs benne... hat ezt nem lehet uberelni, ez a legjobb gamer gep, amit eletemben lattam :)) Rohanok, veszek 5ot... 4 ugyis elromlik napokon belul :)"
    Gamer? Mióta? 140 ezer forintért mutass egy core 2-es gépet Win7PRO-val, nem integrált videoval és 3 év garanciával. Nem jobbat, bármilyet. A felbontásnak még csak az említése is röhejes ennyiért. Az hogy napokon belül elromlik mert Fujitsu nem feltétlenül a jártasságot bizonyítja. Elmondanám hogy kevesebb rájuk a panasz mint pld. Asusra.

    "Szamlat ki lehet allitani barki nevere, de ha ellopnak egy gepet, altalaban nem tudjak ellopni vele a szamlat, ezert kerik a szerviznel a szamlat, hogy a 20eFt-ert lopottan vett gepet nem kelljen megjavitaniuk."
    Veszel egy lopott gépet, elmész mondjuk a henteshez, fog egy kézi számlát és kitölti a gép SN-jével. Ha a bélyegzőn nem szerepel hogy hentes, senki nem fogja ellenőrizni. Én erre gondoltam.

    "Amugy erdekes, hogyha kicsit visszaolvasol mindenki azt irja, hogy nehezen veszik fel a gepet szervizbe, meg hogy nyugodkodni kell,
    Mi az a nyugodkodás? Visszaolvasok kicsit, és jé, nem mindenki ezt írja.

    "de persze Te azt allitod, hogy talalsz egy gepet, besetalsz a szervizbe (mert azt ugy kell:) ) es megjavtijak Neked szepen, meg fel is polirozzak"
    Nem állítom. A polírozás nem garanciális.

    "Dell is a tobbseghez tartozik, es felvevokozpontos szervize van"
    Tehát nem futáros

    "Az Asusnak es HPnak is futarszolgalatos..."
    Hp-nak csak Pavilionra, mert itthon nem javítják. Az Asusnak meg örüljünk hogy végre van valami.

    "Es vegul: huszadjara mondom el: ne velem foglalkozz, ne kotozkodj!"
    "Ha meg fingod nincs semmirol, akkor meg lapulj, mint nyuszisza....."

    Tartalomhoz a stílus.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák