Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • outsiders

    aktív tag

    válasz spyduck #39700 üzenetére

    hát igen, eléggé best-buy a cucc jelenleg, és bőven elég a t4300-as proci, kihajtja a vga-t szépen, eddig nem volt olyan játék amit kipróbáltam, amit nem high-on futtattam volna 1366x768-ban :) De a hűtés az igazán fenomenális benne, Fn+ F11-el lehet rajta 'silent' módot kapcsolni, amikor kb lekapcsolja a hűtést, én esti torrentre meg netezésre mindig belövöm ezt a funkciót :K Ha a tapipad melletti minta zavar valakit, annak elmondom, hogy kb nem is látszik, csak bizonyos szögekből és fényviszonyok mellett. Emellett sztem kifejezetten jó, hogy ilyen világos belül a burkolat, mivel ezen alig látszik az ujjlenyomat, nem úgy mint a fedlapon (ugye az meg lakkfekete...) . El sem tudom képzelni, milyen lehet pl egy k-szériás asus a teljes lakkfekete borítással.... 2óra használat és undorító lenne :)

    szerk: múlt héten vettem meg, péntek óta nyúzom a kicsikét :) Jól bírja eddig, jövő héten intézem hozzá a plusz garit majd. Ha kell vmi info, írj nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

Aktív témák