Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz buherka #38829 üzenetére

    Ha hdmi van nem is tudom erőltetni:) Vagy hdmi vagy dvi van szerelve notikon dsub mellett, dvi biztos jó, hdmi elvileg. 1.5k-ért vettem aranyozott végű 2 v 3m-es kábelt boltban már több mint 1 éve, gyanakodtam rá, de ha dvi-n megy akkor biztos nincs gond vele, már pedig ment úgy minden vga-val és hdmi-ről is ment néhány vga-val, láttam többen is coptak ezzel, éljen a digitális világ. Annak örülnék a legjobban ha lenne dsub a tv-n, de az nincs.

    4510s nx435ea, nem brutál de nekem megfelel. Neten probookról annyit találtam, hogy jó-jó, csak upgradelni nehéz. Ha jól láttam bill-t le kell kapni és az alatt van minden, tehát még hdd-t sem tudom kivenni ha úgy alakul. Végül is nem baj, ramot tetetnék még bele vásárláskor ha azzal nem bukom a garit meg nem kérnek érte pénzt, vagy marad 2 GB aztán kész. Hangról viszont nem találtam semmit. Esetleg van valakinek ilyen? És a gma 4500-öt se nagyon tudom hova tenni, ha jól tudom HD gyorsítást tudja, játékból max NFS MW és Flatout2 lenne jó ha elbócorogna, utóbbi a hd2300-on elég szépen muzsikál 1.5ghz-es t5250 mellett.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák