Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz karesz501 #3003 üzenetére

    d600-as pavilionok? :F

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • economist

    tag

    válasz karesz501 #3003 üzenetére

    Aztért hagytam ki az alaplapot, mert feltételeztem hogy a kijelzőhöz hasonlóan azt sem érdemes garidő után zsebre kicseréltetni, mert egy új lapi árának több mint a fele.

    Nem titok, 227e Ft bruttóba a cucc. Ezért az árért DELL-ben sempron procis AMD-t kapok 256 kilos L2-vel, meg hasonló rémségekkel. DELL-ből van még egy 275-ért kb, ami még szintén gyengébb ennél a gépnél. Esetleg ebben az árban szóba jöhet még Fujitsu-Simens, amivel több ismerősöm is megjárta (garban nem pixelhiba náluk tucatnyi döglött pixel, mert nincs meg 5-10% a teljes felületnek, de igény szerint 60-100ért cserélik) vagy Acer, amik meg saját tapasztalat alapján jó ropogósak!

    Garos javításnál elvileg adnak valami ratyi gépet cserébe úgy tudom, bár ez valóban nem vígasztal, ha hónapokig nincs gép rajta az anyagaimmal. És tartok is alaposan az ilyen szürkeimportos gépektől, szóval mindenképp bemegyek holnap, megérdeklődin pontosan milyenek a garanciális feltételek, és persze megtapizni a gépet, milyen minőségű. Etalon ebből a szempontból nekem a barátom HP-ja, ami baromi jó anyagokból van összerakva.

    Nekem jelnleg egy PackardBell-em van, az is még bőven jó ebből a szempontból, bár közel sem tökéletes. Ennél gyengébbet ma már viszont nem vennék meg, mert egyre többet kell majd idővel hurimpálódnunk barátnőmmel.

    Köszönöm, hogy óvatosságra intettél, és persze mindjárt az első válasznál végigolvastam a fórum korábbi idevágó részeit.

Aktív témák