Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • !wannabe

    tag

    válasz adm #22425 üzenetére

    Először is köszönöm a válaszokat.

    Másodszor:
    A windows hiánya egyáltalán nem hátrány. Hallgató vagyok és hozzáférek az MSDNAA -termékekhez. Azonban az egyik problémám mégis ezzel kapcsolatos. Mégpedig, hogy szeretném Ubuntu linux-al is használni. Azonban olvastam itt, hogy akadtak gondok.
    Nem úgy értem, hogy ha nem megy minden elsőre akkor gond van. Viszont ha egyáltalán nem lehet majd rajta beállítani például a wifi-t akkor megingok az egyébként már egyre erősebb döntésemben a Vostro mellett.
    Nem vagyok egy nagy linuxos és tudom, hogy meg lehet oldani például vmware-el, de nem szeretnék úgy venni egy ilyen komoly gépet, hogy egy linux disztribúció feltelepítése és használata ne legyen lehetséges.
    Beszéltem egyik szaktársammal Neki HP Pavillon dv6500-s gépe van, azt modnta megy midnen az Ubuntu-ja alatt. Pár Driver-t letöltött ugyan az OS Neki de viszonylag fennakadás nélkül ment a dolog.

    Az nem zavar, ha például nem működik a webcam (mondjuk lehet, hogy a vostron pont nincs is webcam) , de működjön a wifi a bluetooth, a hang a videokartya stb. ami fontos.

    Esetleg vannak tapasztalataitok vagy ismerőseitek akik használnak Vostro-t és Ubuntu-t?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák