Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Dr. Akula #563 üzenetére

    most nem olvasod, amit írtam, vagy mi? hiába van rá 40 év garancia, ah mondjuk beázottan a gép, ugyanis nyilván ilyenkor a nem rendeltetésszerű használat miatt az IBM szervizes is csak széttárja majd a kezét ha problémád lenne. (bár azt el tudom képzelni, hogy sokkal udvariasabban tárja szét a karját, de ez részletkérdés...)

    egyébként abban az IBM-Lenovo szerződésben nem csak az van kikötve, hogy az IBM termékek minősége meg kell feleljen az eddigi színvonalnak, hanem az is, hogy a továbbiakban a fejlesztői és egyéb munkákat az IBM szakemberei végzik a Lenovo számára, tehát elvileg ugyanzok tervezik a jövő TP-jeit, mint a 3000-es szériát, és a többit, amit nálunk nem forgalmaznak. szóval lehet, hogy 2004-ig nem sok köze volt egymáshoz a két cégnek, de azóta van. na mindegy... te vegyél Thinkpad-et, én meg veszek mást, ezen nem veszünk össze.

    amúgy a legtöbb konzumer cuccra 2 év garancia van (asszem Acerre alapból nem), és mondjuk Dellre (még a legvacakabbra is már) 3 év. ez azért nem olyan rossz...

Aktív témák