Hirdetés

Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz buherka #38568 üzenetére

    Hali!
    Köszi a választ. :R
    Nem az én pénztárcámról van szó, hanem haveroméról. :D Azt mondta, nem tud több pénzt szánni a laptopra 140 ezernél, de még talán max. 150-ig el tud menni.
    Elhiszem, hogy a plusz 50k miatt többet tud a gép, azt hiszem, ez elég evidens, dehát azért 50 ezer Ft különbség elég brutális...

    A Probook-os hozzászólásokat majd még elolvasom tüzetesebben a Notebookstore-os srác részéről is, bár eddig ellentmondó állításokat is olvastam. De páran azt mondtátok, nem az igazi a minősége. Ez miben nyilvánul meg? :F

    A ThinkPadekkel nekem személy szerint csak egyetlen bajom van, hogy túlságosan is "masszív kinézetűek", lehetnének kicsit "kecsesebben masszívak". :D Persze nyilván az a fontos, hogy időtálló legyen, de azért laptopnál szerintem már a külső sem mindegy.
    Nekem pl. ami "masszívan kecsesnek" tűnik, az nővérem Asus X5AVN laptopja (ami egyébként elég jó paraméterekkel is rendelkezik). Szép és elegáns, ezzel együtt nem egy gagyi műanyag hatását kelti, hanem masszívnak is látszik.

    Akit ajánlottál, csak ThinkPadekkel foglalkozik? És akkor ő most Roland a valódi keresztnevén, és ricoox a nick-je szerint? :D

    Ja, és akkor ha már 140-150k-s árkategória, akkor Te melyik lapost ajánlanád? :B

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Aktív témák