Hirdetés

Aktív témák

  • T-unit

    őstag

    válasz essexboy #28303 üzenetére

    Szívesen. :)
    Zoli1222 : Lenovo-nál már csak ígymegy: csúnya,de hasznos(egyébként meg sok embernek pont ez a klasszkius dizájn teszik,szal egyéni mi szép,mi nem).Igazság az ez nem szépségverseny.Én is csak akkor választanék egy szebb gépet,ha már az ár,minőség,meg hardverek+gari is ugyanazok.
    Romvr : HP 6735s FU554EA Jelenleg nem elérhető . Elvileg nem is kapható jelenleg. :F Jó vga kellene ennyiból?Korábban is linkelt HPQ 6735s (KU220) +1év gari 12k+ 2gb ram iponból +5k. ;)
    vycman : V150-et használok már majdnem 2éve.Teljesen jó,gyors,csak ajánlani tudom(sztem pontosabb picit optikainál).Ezt a kombót ajánlom: V150 + pl. egy HP táska. Vagy táskából ami méret kell+tetszik. ;)
    Krallure : Ha ennyire fontos nv vga akkor pedig ez lesz még talán a legjobb vga-s ennyiből.Csak innen vedd mert pcx-be drága,és abba 9400m van elvileg
    JayZ : Sztem a Dell XPS nagyon jó vétel ennyibe.HD3650 a 8600m gt szintjén van kb(gddr3).A gddr2-es 9600m gt se sokkal jobb.XPS a legjobb vétel minőségre is,feleszereltségre is,pláne ha ilyen jó áron megy ennyi garival.

    [ Szerkesztve ]

    üdv.

Aktív témák