Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Lalee88 #77777 üzenetére

    Kár volt megkérdezned, úgyis az LG 24GM77-et fogják ajánlani. ;) Képminőségben visszalépés lesz a Dell-hez képest, játékok területén viszont hatalmas előrelépés. Szerintem tartsd meg a Dell-t is. Én viszont várnék még, és habár a költségvetés elég alacsony, én mégis a VGA-hoz passzoló monitort néznék Fresync/G-Sync 144Hz TN panellel, jó dolog az hidd el. Tehát majd ha meglesz a VGA, szerintem akkor gyere vissza. A CSGO-nak kelleni fog majd a 300 FPS egy ilyen monitoron.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • Lalee88

    csendes tag

    válasz Lalee88 #77777 üzenetére

    Sziasztok!

    Pár hónapja jártam erre, 80% munkára+20% játékra kerestem monitort. Az volt a konklúzió, hogy lehet jobban járok 2 külön monitorral, és végül így is lesz szerintem.

    A játékhoz majd valszeg jövő hónapban visszanézek, de így első körben kéne akkor egy monitor melóra. Ez a mostani Dell U2311H-t cserélné le, szóval ehelyett kéne valami hasonló. Mondjuk ennek semmi baja nincs, de a mostani gépet egyben továbbadnám a családnak, szóval úgy néz ki megy vele a monitor is.

    A munka az főként szöveges alapú dolgokat takar, sok gépeléssel és nem ártana, ha nem folyna ki a szemem. A mostani Dell monitorral teljesen meg vagyok elégedve, szóval valami IPS kéne most is 23-24 coll körül, matt, FHD, magassága legyen állítható.

    Igazából akkor megint jöhet egy Dell talán? Melyik modell jó belőlük? DELL P2417H? Vagy van most valami bestbuy ebben a kategóriában?

    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák