Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz sortilego #61108 üzenetére

    Pedig ott van leírva hogy miben különbözik ...

    Az ASUS VC239H a VX239H kicsit javított verziójának tűnik. Az előző oldalon már kifejtettük, hogy elég jól sikerült a VX239H, de van pár apró hibája. Egyik ilyen hiba a VESA felfogatás hiánya, így aki a gyári talp helyett valamilyen karra akarta volna tenni a monitort, annak más típust kellett választania. Ezt itt megoldotta a gyártó, a monitor VESA 100 kompatibilis.
    Ha már a talpnál járunk az is változott, most más egy teli kerek talpunk van, amit talán valamivel stabilabb is mint az előd. Az hogy jobban néz-e ki mindenki döntse el maga.

    Véleményem szerint a VC239 -t érdemes választani, frissebb modell és a káva nélküli keretnél is meg van már oldva hogy ne legyen bevilágítás ! :)

    Mindenképp a magyar forgalmazásút válaszd hidd el jól jön az a gyári 3 év garancia, és igen az Oázisból érdemes megvenni, maximálisan pozitívan állnak a dolgokhoz (ami manapság nagyon ritka) én pl. kifogtam egy gyári hibás Dell 2414H -t (foltos volt a képernyője) mondták hogy azonnal vigyem vissza és cserélik, ez így is volt csak közben megláttam az S2415H -t és jobban megtetszett hogy nincs rajta matt réteg hanem egy üveglap így sokkal szebbek és tisztábbak a színek :K

    Szóval csak ajánlani tudom őket, vehetsz tőlük pixelgaranciát is (2000Ft) ez 20 napig érvényes és 1db. pixelhibára is, illetve kalibráltatni is tudod náluk :)

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák