Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz petata #21193 üzenetére

    Kell egy kékfog a gépbe (én 500 forintért vettem talán ezt a kis körömnyi USB-s vackot, amit a Win7 felismert magától).
    Kell egy Androidos telefon.
    És végül az Unified remote szoftvercsomag (market-ről a telefonra a telefon rész, internetről a gépre a szerver).
    Egér, billentyűzet, multimédia vezérlők stb. ...

    Csak erről tudok nyilatkozni, de biztosan van más rendszerekhez is. Ezt kb 5 prec volt beállítgatni (persze a megtalálása sokkal több idő, mert sok nem akart úgy működni, ahogy szerettem volna).

    (#21195) petata: Kékfog. Mifelénk így becézik. :B

    K7100: olcsó volt, relatíve sűrűn cserélgetem a billentyűzeteimet, és mindig az olcsóbb darabok közt váltogatok, mert a WASD blokk elég gyorsan megadja magát. ;]
    gépelni kényelmes, nem túl kopogós, rövid úton járnak a billentyűk, lapos. Szóval nem rossz.
    Annyira alacsony az egész szerkezet, hogy néha beszorul egy kisebb porcsomó egy-egy billentyű alá, és akkor aztán lehet fújni, hogy kijöjjön...
    Ami engem bosszant, hogy az Fn-t csak lockolni lehet. Tehát nem úgy mint a laptopoknál, lenyomva tartod és nyomod, hanem Fn+F12, és utána csak a második funkciók működnek. Így a 6-os blokk középen használhatatlan, ha a multimédiás képességeit is használni akarod. Persze a KeyTweak nevezetű program ezen segíthet. A felesleges billentyűkre rá lehet blindelni a multimédiás funkciókat, és akkor nem kell az Fn.
    Adtam érte vagy 3.000 forintot. Annyiért teljesen elégedett vagyok vele.
    Na de ennél részletesebb leírást csak másik topikban adok már. :D

    (#21197) schawo: csak az nálam ötször gyorsabban szívja az akkut.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák