Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz sztivo #137312 üzenetére

    A másik pedig, az nem játszik, hogy gépre marad az új monitor, azt ilyen TV-s-filmes cuccokra meg a régi monitort veted be?

    Az a baj, hogy erre a nyomorult ASUS TUF VG249Q-ra valamelyik elmeháborodott az ASUS-nál azt találta ki, hogy hangbemenetet tesz, meg bele olyan gyenge hangszórót, hogy anyukámnak nem merem odaadni a CRT tévéje helyett, mert nem fogja hallani. Különben ez lenne a megoldás.

    Nem tudom miért ragaszkodsz az Asushoz egyébként.

    Nos ez az első ASUS monitorom. 2021-es. Korábban 2005-től Philips-eim voltak, aztán LG-k. 3 Philips, és egy LG, most pedig ASUS. A 4K-s TV-m a nappalimban is LG.
    A lehető legtöbb hardverem ASUS (2003 óta pl az összes alaplapom ASUS volt).

    Most ez a két Gigabyte felkeltette a figyelmemet, holott sosem volt ilyen márkájú monitorom, csak VGA-im. Ugyanez igaz az MSI-re is, Benq-ból meg sosem semmim nem volt.

    Gigabyte M27Q-EK- nekem most elég lenne ez, mert még ehhez kart is venni kell, mivel nem dönthető. Milyen karokat ajánlanál hozzá?

    #137313Csandi: Meg tudom oldani szerintem, csak akkor lesz legalább három lyuk ami biztosan látszódni fog, illetve ha nagyon meg kell emelni, akkor 9 lyuk a falon. Szóval, ezt szeretném elkerülni.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák