Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz FuRiONight #12838 üzenetére

    Én ezt mind értem. Azt nem, hogy ez Neked miért fáj? :U :)
    A döntés a végén a fejtágítás után ígyis, úgyis az ővé... Úgylátom nem fogadtad meg a tanácsom és nem értetted meg harry fent idézett 3-4 mondatát. Abba minden benne van és akkor a Te kedvedért hozzáteszem, hogy mindezzel együtt, ha elfogadja, megérti a mi koncepciónkat és azt mondja, hogy sajnos így is megmarad az eredeti elképzelésénél, akkor ajánlunk neki valamilyen relatíve jó hírű TN-est (olcsóbban egyébként), de már legalább tisztában lesz a dolgokkal, árakkal, ár/érték arányokkal. Mert nyilvánvalóan most nincs, mégcsak a gyári specifikációkkal és azok hitelességi értékével sem. Így már boldog leszel? Ezt megengeded nekünk, hogy megkíséreljük végigcsinálni, (Hátha a végén karácsonyra összejön 45-50k egy IPS monitorra :U ) How about that? :)

    Ja és ezt írta: "Na meg 40 néhány ezer FTnál többet most sajnos nem tudok rá költeni...." Segítettem neked ;)
    ismét harry bölcs szavai: "Szerintem nagyobb baj lenne, ha nem mondanánk, és később jönne rá, hogy nem sokkal többért lett volna jobb választás is." Ezek fényében mi is a baj a hozzáállásunkkal?

    Én amondó vagyok, hogy ezen a ponton zárjuk le békésen a vitát és mégha szúrja is a szemed a történet, kövesd végig türelemmel és drukkolj, hogy végül igazságosak legyünk és a körülményekhez képest a lehető legjobb monitort vegye. S akkor már bizonyára nem lesznek köztünk elvi differenciák! :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák