Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Nocla #127375 üzenetére

    Hat darab ablaknál még eltudom képzelni 32:9-es monitort, de az már elég speciál na meg a keretbe sem fér bele. Így tényleg jó ötlet lehet egy TV ami 4K, így akár egyszerre láthatod a hat ablakot,.
    Tv fronton annyira nem vagyok napirenden, de 150 körül egy LG 43NANO763QA modell szerintem jó lenne, Miért is ez? Mert 43" átmérőben a 4K felbontás nagyobb PPI-t jelent, így részletgazdagabbak lesznek a betűk a kódolás meg úgy általában minden. Vagy valamilyen sarok talpas Samsung, amit egészen fel tudsz vinni a falig és nem foglal sok helyet. Mint PL Samsung 43UP80003LR :)

    Katterr
    Nos az alábbit javasolnám. :) Bár itt tenném hozzá, hogy csak FreeSync Premium Prot támogat.
    Minden ami szemszájnak ingere 27" átmérő ami kívánság volt, IPS panel de nano, 4K (PPI 163) felbontás , alap fényerő 300 de maximális 600 felett van így jár is a VESA 600HDR
    +HDR10 is. Panel reszponzív válaszideje (GTG)+ (MPRT) esetében is 1ms .
    DP-144Hz , HDMI esetében 120-Hz ,főleg ha konzolt szeretnél majd rátenni.

    BenQ Mobiuz EX2710U

    Zippy
    Köszönöm a kérdést. :)
    Ricsike12 kolléga esetében szerintem az volt bennem, hogy idézem " kinéztem 2 fajta monitort" ; ugye itt az egyik LG másik Acer volt. És a többit elfelejtettem. :B :K
    Hogy miért pont az LG? Nos nem írta milyen VGA- használ, így a sync kihasználás érdekében ajánlottam azt, mivel emlékeztem erre í típusra ami mind a kettőt támogatja.
    NITRO pedig csak G-SYNC-et, így biztosra szerettem volna menni.

    Ricsike12
    Fel is emelték az árát, na szép.. és még nem is kapható. :N
    Milyen videokártyával fogod használni?
    Addigi ajánlataim:
    Acer Nitro VG272U P (bár hivatalos oldal csak G-SYNC ír, de a többi oldal mind a három típust :F )
    Picit drágábban Acer XV272UP
    Még picit drágábban Acer Nitro XV272UKV

    weri
    AOC 27G2U/BK<----- Nekem a kis tesoja van meg mar 3. eve asszem. Nem tudom milyen problemad volt vele de, ezek szerint en egy jobb peldanyt fogtam ki :D

    Egyszer itt leírtam :) [link]

    spleenszuru
    Fentebb említett Acer monitorok esetleg ? :)
    Acer Nitro VG272U P (bár hivatalos oldal csak G-SYNC ír, de a többi oldal mind a három típust :F )
    Picit drágábban Acer XV272UP
    Még picit drágábban Acer Nitro XV272UKV

    Közben látom az új bejegyzésedet. :C

    noryc
    Azok ott hőelvezetők ahogyan felül is vannak. Így nyáron nem melegszik túl a panel. :)

    "Felskálázni a kis távolság miatt nem érdemes valamelyik QHD-re? Vagy az így elvi síkon nem adja 24-eshez?"
    -Ha a kérdés arra irányul, hogy 24"-ban szeretnél nagyobb felbontású panelt irodai felhasználásra , simán lehet.

    Az alábbiakat ajánlom akkor:
    - LG 24QP500
    -Acer VG240YU

    Kis Samurai
    Ha visszaolvasod, ott van a többi ajánlásom is. :)
    Asus kérdésre Sztivo kolléga leírt mindent .

    Tigerclaw
    Ilyenkor érdemes mérlegelni, melyik a fontosabb, az általad leírt jó tulajdonságokból.
    De mondok egy harmadik opciót, ha a Dellt- veszed akkor egy ehhez hasonló megoldással
    meglehetne oldani a tökéltes aranyközéputat, lenne helyed a talp miatt ,10 bites a panel, KVM switch és jóval több és gyorsabb USB port. :)

    Ben.93
    Mindenképpen VA paneles monitort szeretnél?
    Fontos a VGA csatlakozó, vagy elég a HDMI ?

    Gabe69
    Én csak azért választanám az LG-t mert a garanciaügyintézése jobb kis hazánkban. :)

    papaimate
    Sajnos QHD csak 27"-ban lesz majd elérhető ebben az árkategóriában.

    Jó lenne, ha g-sync vagy freesync premiumos lenne
    Asus VG27AQZ
    Asus VG27AQ1A

    Alg
    Ha jól rémlik itt a topicban már vették ezt a Dell-t és bevált. Én is ezt javaslom. :)
    144-Hz nagy előny és jó tulajdonság egy monitornál ezért is javaslom.

    Aguinaga :R

    Alurion
    Ebben az összegben lenne még egy opció. :)
    27" 4K/60Hz ----> LG 27UL550-W Részletesebb filmezés kedvéért.

    Vagy az alábbit javaslom még 27" QHD
    - MSI PRO MP271QP
    -Philips 275E1S

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák