Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Sziasztok.

    2003 óta mobiltelefonom csak Motorola MPx200 volt, két darabot fogyasztottam el. Szó szerint imádom a készüléket, a kinézetét, a szolgáltatásait, mindent. Egyiket a minap tulajdonították el zsebtolvajok, a másik nem tölt USB-ről, sem sehogy, adatforgalom van.

    Jelenleg egy ilyen hibákkal tarkított Nokia 6300-t vagyok kénytelen használni. A menürendszere együgyű, a telefonkönyve olyan buta, mint a seggem. Csak a név elejére tud keresni, míg a 2002-es megjelenésű MPx200 bármely részére. 450 telefonszám mellett azért hadd ne mondjam, a Nokia milyen kényelmetlen.

    A telefonom SMS írásra, és telefonálásra használom, zenét / filmet nem nézek telefonon (arra ott az EEEPC 700X2G), nem rádiózok, nem fotózok vele (Nikon D40).

    Milyen készüléket tudnátok javasolni, ami legalább annyira hű társam lesz hosszú évekig (2003-tól 2008 elejéig szolgált az, aminek a töltőchipje tönkrement, gyári akkuját nem kellett még lecserélni, naponta töltöttem, míg a második az kb. másfél évet húzott le velem) mint az MPx200, a megjelenése pedig hasonlóképpen extravagáns, egyedi, de nem segghülye a készülék. Akkuidő két-három nap elég. Térerő sem árt, ha van neki, és az ára azért ne legyen elszállt. Vagy már ilyen telefont nem gyártanak?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz rep3at #17436 üzenetére

    Nagyon jól összerakta a Motorola, annyi szent. Ajánlotta egy másik fórumtárs, egy netes review-ban olvasgattam is egy esetleges nevezőről: i-mate SPL. Szerintetek?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    Sziasztok!

    Telefonvásárlásban kérek segítséget. Alant felsoroltam a kritériumokat.

    - Samsung Galaxy Grand Dual-SIM-nél kisebb (kb. GT-I9000 méretű)
    - Lehetőleg Dual-SIM.
    - 70-90e Ft függetlenül.
    - Női tulaja lenne, a preferált szín a fehér.

    Tudtok segíteni?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák