Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76055552

    törölt tag

    válasz prsq #54491 üzenetére

    voltam a Mediában, kézbe vettem a CAT B40-et: kicsit nagy, kicsit vastag.....de nagyon kellemesek a billenyűi. Sajnos le volt merülve, ezért nem tudtam a menüjében lapozgatni....

    Végül "vettem" egy alcatel 3080G 4G-t a telekomtól.
    Megosztom amit így, az első pár perc után a tapasztalataim:
    - pont az a méret, ami kézre áll: nem túl kicsi, nem túl nagy
    - a hátlap enyhén barázdázott, ezáltal nem csúszik
    - a kijelző jó
    - a menü gyors
    - a gombok különállóak, ez is piros pont
    - a VoLTE működik: telekom/voda/yettel kártyával. Digivel nem próbáltam, de holnap majd rakok bele 1-et (bár szerintem azzal is megy)
    - a hívás minősége lakáson belül jó volt (zajos környezetet még nem próbáltam)

    És a negatívumok:
    - nincs használati utasítás a dobozban: nemhogy magyar, semmilyen. Itt elérhető: [link]
    - aqua.hu oldalán azt írják, hogy WiFi képes. - euronics.hu oldalán WiFi és WiFi hotspotot is írnak. Egyiket sem találom a készülékben.
    - de még böngészési lehetőséget sem találok benne.
    - vajon ha lefrissíti az ember, akkor megjelenik a menűben a fenti két opció?
    - telekomos kártyát tettem bele, és egy másik telekomos kártyáról + samsung s9-ről hívtam. Mindkét oldalon VoLTE volt. A HD+ létrejött, azonban nem az okostelefonoknál megszokott 32.000 kbps (roszabb esetben 24.400), hanem "csak" a 13.200 kbps. De ez utóbbi a 3G-s AMR WB 12.650 kbps-nél jobb.

Új hozzászólás Aktív témák