Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz NoLF #408 üzenetére

    Tudsz mondani nekem Kyocera lézert 30 alatt?

    Egyébként azért nem népszerű, mert
    - kevés helyen forgalmazzák
    - a legegyszerűbb típusa is 40-től indul
    - utángyártott toner nem nagyon van hozzá
    - az eredeti nincs rossz áron ugyan (per lap), de sokan nem fognak kiadni egyszerre 20-25 ezret egy tonerért - ami bír ugyan 8 ezer lapot - de ennyit csak 5 év alatt nyomtatna vele

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz NoLF #410 üzenetére

    Hát igen, az iroda kategória az más tészta, oda nem is vennék 2500 lapos tonerű gépet.
    Itt Debrecenben is van szervíz+bolt is.
    Azt hiszem nálunk az intézetben is Kyo van és szerintem már lenyomta az 1 millió lapot

    De nem mindenki lakik nagyvárosban, de még a közelében sem.
    Otthonra ezek a minden útszéli tescóban és lassan már autószerelőnél is vehető mono lézerek, mint a Canon, Samu, Xerox (ld fent) szerintem verhetetlenek ebben a kategóriában.
    Akinek van némi műszaki érzéke, olcsón újratöltheti vagy vesz ugy. tonert és tudja tartani a ~2-3 forintos lapköltséget.
    Egyébként meg kibírnak 20-30 ezer oldalt, annyir meg egy normál háztartásban 10-15 év alatt nyomtatsz.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz NoLF #412 üzenetére

    Meg is fog maradni szerintem "ipari" kategóriának, ugyanis a kisirodákban is gyakran elég láma emberek ülnek ahhoz, hogy távlati szempontokat figyelembe véve vegyenek nyomtatót vagy egyéb irodagépet.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Imibácsi

    aktív tag

    válasz NoLF #414 üzenetére

    Őszintén szólva az átlag otthoni felhasználónak, vagy az egyetemistának, kisvállalkozónak bőven sok egy 20.000 Ft-os MM-ban vett nyomtató. Meg a többségnek nincs is pénze egy 100.000 Ft-os nyomtatóra, még ha meg is érné. Világgazdasági válság van :P :)

    Amúgy Zola, 1000 oldal körül kifogyott a kezdőtonerem. Az utángyártott hp eddig jól muzsikál.

    [ Szerkesztve ]

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák