Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atideath

    tag

    válasz Csavarnyuzo #4369 üzenetére

    Igen ezért tetszett meg nekem hogy 3 év garanciát adnak rá. Elég bíztató. Lehet 5 évig tonert se nagyon fogok cserélni benne. Tudom ajánlottabb lenne a tintasugaras nyomtató, de 3 is áll belőle a padláson mert mindegyikbe a fej száradt bele a ritka használat miatt. Viszont itt van egy HP P1005-ös fekete-fehér lézer, kb 8 éves és még a mai napig nyomtatok vele ha szükséges, teszi a dolgát és kész.

    Igen sajnos tudom hogy ilyen világot élünk, nem is várok csodákat. De azért nem szeretnék 5 éven belül nyomtatót cserélni. Ezek közül vaciálálok:

    Canon MF623cn
    Canon MF633cdw
    Xerox 6027VNI
    Kyocera ECOSYS M5521cdn
    Lexmark CX417de

    Az a baj hogy csak a Canon 623cn, Xerox 6027VNI-hez találtam utángyártott patront, viszont a Xerox-ban csak úgymond "festékpor tartály"-t cserélsz abban nincs benne a henger tudomásom szerint. A többiről nem tudok semmit. A Xeroxnak elvileg nagyobb a nyomtatási felbontása bár nem tudom mennyi különbség van köztük. Esetleg ezek közül lenne jobb mint a 623cn?

    Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

Új hozzászólás Aktív témák