Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz mexel #55418 üzenetére

    Nálam a télen egy dailkin sensira és egy syen muse fűtött.
    Első terv az volt, amolyan kiegészítő fűtésként fognak működnina gáz mellett és így a napelemek által megtermelt energia is fel lesz használva de végül egész télen üzemeltek.
    Én is olvastam a "tapasztalatokat" hogy ezek közül egyik sem fűtésre van optimalizálva ennek ellenére egész télen akár az 1-2 napig tartó komolyabb -15 körüli hajnalokon is mindenféle erőlködés nélkül képesek voltak tartani a beállított hőmérsékletet.
    A syen csepptálcafűtéssel is fel van szerelve de többször is bele fagyott a víz
    A dailkin csepptálcafűtés nélkül is úgy olvasztja le magát hogy nem volt vele ilyen gondom.
    A két gép összesen volt 500 :)
    A dailkin halk, nincs huzat, hálóba is ajánlanám a syen hangos silent módban is, néha érthetetlen módon állítgatja a ventilátor fordulatszámát és a beállított légterelő irányát is, valamint hálóba én nem tenném ha ezzel fűtenék.

  • TeeJay

    félisten

    válasz mexel #55418 üzenetére

    Az a baj hogy Nord és Polar is főként Gree úgy mint a Syen ami a Gree almárkája.
    Syen Bora és Muse mindkettő jó gép de nem lesz halk mert 25dB...
    Ha halk kell és olyan ami kevésbé ad huzatot akkor Daikin Sensira
    FTXF35C ha még van vagy D 2022-es verzió

    Akinek kell ilyen Sensira írjon rám újra van gép annak a szakinak akit már sokaknak ajánlottam, persze most mindenki mint a mérgezett egér klímát akar így biztos nem 2 nap alatt lesz klímátok. Heves és Pest megye M3-as részein meg öcséméket tudom megadni, ők Fisher, Gree, Aux meg Daikin-t is tudnak rakni jó áron :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák