Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Lauda #20247 üzenetére

    ha orosz rulett lenne, nem használnák egyre több helyen fő fűtésként, ezen az alapon a csodás konvektor is bármikor tönkre mehet, ha régi akkor alkatrészt sem lehet hozzá kapni, sőt, egy 500e-s kazán is bármikor tönkre mehet, bármi tönkre mehet, ha napokon át nincs villany az már a 3. vh előjele, szóval kb mindegy ( : - és semmilyen mai kazán sem üzemelne - ha meg van, új fajta 1,5-2kw-os elektromos radi 30-40nm-es lakásnál megoldja, h ne fagyjanak meg az ott lakók, ha esetleg meghibásodik a klíma és nem 1-2 nap alatt oldják meg, nyilván ez miatt olyat érdemes keresni aminek gyors a szervize és alapjáraton sem harsog a net problémákkal tőle, ezt kb bármelyik fuji, daikin, toshiba, pana, mitsu tudja

    szerk: ismételni lehet nem szereted magad, de az emlékező képességeddel bajok vannak
    egyszer már eljátszottuk a bélelés kérdését, egyértelműen megmondtam, azóta kiderült, hogy bélelet a kémény, plusz azóta az is kiderült, enyém a legjobb kémény a szinten ( :, én ennek ellenére kidobtam az egész gázt, ugyanúgy kéményes konvektort tehettem volna a kályha helyére
    úgy rémlik, lakásom nem gondolati alapú, a klímám sem, és az eddigi gyakorlat sem vele, és mondtam hiába személyeskedsz, jobban nem fogsz érvelni tőle
    b tervnek jó, ha szereti valaki kazánháznak nézni a lakását, ha nem szereti akkor már nem annyira jó, más egy komplett cirkós fűtés rendszer falban vezetett csövekkel, azt nyilván nem bántaná senki

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák