Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz spanyoll #204 üzenetére

    Mennyiért kéne,hogy adják?
    Mikor kint is 20 dollár körül van!

    szerinted a kb 1000-1500 forintos haszon az irreálisan sok?

    [ Szerkesztve ]

  • llaszlo

    veterán

    válasz spanyoll #207 üzenetére

    Hogyan lehet ellenőrizni az eredetiségét szám alapján? Mert már több is megfordult nálam, de még sosem foglalkoztam ezzel. Persze tudtam, hogy honnét kell rendelni így az eredetiségével nem volt gond. Tehát csak kíváncsiságból kérdezem. Mondjuk ezeket a szériaszámokat is lehet hamisítani.
    Az tuti, hogy ennek az összes nálam megfordult darab megfelelt. Azóta is kifogástalanul működnek.
    [link]

    Az eredeti jellemzői egyébként:
    Szerintem a legfontosabb, hogy nem meríti saját magát. Tehát, hogyha az USB kábel mindkét végét bedugjuk, akkor nem kezdi el meríteni saját magát.
    A csatlakoztatás után azonnal tölt, nem kell bekapcsolni.
    Ez a kettő már eleve a fejlett elektronikára utal. A hamisak pont a gagyi elektronika miatt hajlamosak túlmelegedni és akár ki is gyulladni.
    Az USB csatlakozó belseje fekete. Nincs rajta Mi logo. Egyik xiaomi kábelen sincs amúgy.
    Amik nem annyira szembe tűnők:
    - a csatlakozók kialakítása. A videón jól látni, hogy a gagyinak igénytelen módon el vannak csúszva a csatlakozói.
    - az Mi logo mássága és az alsó felirat sem erőteljes hanem halvány az eredetin.

    dorika87: Kb 5500mAh-t fog leadni. Ez max két töltés egy átlagos telefon akkuval. Már ha valós az a kapacitás amit ráírtak. Egyébként a tesconál rendszeresek a durva nagy mértékű félreárazások. Felfelé és lefelé is találkoztam már nagyon durván elárazott termékkel. Amikor lefelé tévedtek olyankor ki is használtam. :)
    Lehet, hogy ezt is félre árazták. :) Örülj neki! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák