Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Niczo

    senior tag

    Hali! Kinéztem egy Lian Li PC-7A Plus tipusu házat, erről szeretnék véleményeket kérni hogy megérné-e kb. 22e Ft-ért. Fő szempont az egyszerű dizájn, és lehetőleg ne egy hangos rezonáló ház legyen. Ha lenne más amit ajánlotok, szívesen megnézném. Az ár szempontjából ez már a plafon.
    [link]
    Ja és az lenne a kérdésem ha valakinek ilyen van, hogy az ezüst az rendes szálhúzott aluminium, vagy festett?

    Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

  • Niczo

    senior tag

    Hali! Új jelöltem van, a Lian-Li ház helyett ugyanis kinéztem egy olcsóbb Gigabyte GZ-X3-as kuckót. Jelentősen olcsóbb, norrmálisan néz ki, csak nem tudom mennyire jó minőségű. Rezonálási, zörgési hajlamai érdekelnének leginkább, ha valakinek van tapasztalata ilyen vagy hasonló házzal, az megírhatná. Úgy látom az összes X-es ház belseje ugyanaz (X1-X6) csak az eleje más. Előre is köszi a véleményeket!

    Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

  • Niczo

    senior tag

    Hali! Végül a Lian-Li helyett egy viszonylag olcsó CM Elite 331-es házat sikerült vennem (győzőtt az ár-érték arány). Viszont néhányan kicsit túldicsérik ezt a házat. Szerintem a csavar nélküli szerelhetősége semmit se ér, szerencsére a HDD/ODD-k csavarral is rögzíthetők a vacak műanyagok helyett. A vga-t viszont jól tartja a csavarmentes megoldás (pedig az enyém nem kis darab). A ház leírása egyébként nem a jó csavarokat irja a vinyókhoz (legalábbis az én Samsungjaimnak más a menetük). A vinyókat egyébként is nagyon nehezen lehetett a helyükre nyomni, olyan passzentos a helyük hogy a vinyók fekete fényezését is felsértette. Bár viszonylag vékony lemezekből van a ház, de ennek ellenére eddig még nem rezonált. Ja és a hozzá adott 12cm-es venti kellően halk, ez igen pozitív. Attól függően hogy mennyire melegszik a gép, lehet hogy kap előre is egy ugyanekkora ventit. Egyébként az elején az Elite felirat gyárilag gagyin lett feltéve, eleve kissé eláll. Persze a néhány apróbb hibán felül lehet emelkedni, ezért a pénzért simán egy jó ház (lehet csak az a bajom hogy egy drága Chieftec nagytornyom volt előtte, és ahhoz viszonyítok)

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

Új hozzászólás Aktív témák