Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • virtual

    tag

    Mediamarktban én is leteszteltem a füleseket. Nekem nem csak játékhoz, sőt inkább nem játékhoz, hanem zeneszerkesztéshez kellett a füles. Elég sokat teszteltem, meg olvastam róla, és végülSennheiser HD497-et vettem. Eszméletlenül jól szól, van egy AKG44-es is nálam de messze jobban szól a Sennheiser. Az AKG olyan mintha kicsit sok lenne a közép, és nyers a hangja, meg a sztereo tér sem olyan mint a Sennheisernek. A mediaban kitett többi fülest is kipróbálgattam, de csak ennél kötöttem ki végül. 13000 volt, szerintem nagyon megéri. Ha valakinek csak lövöldözni kell és nem annyira fontos a jó hang, akkor az akg viszont jó és olcsóbb választás lehet. Azona meg a többi szar kidobott pénz, ha +2000-ért akg44-et lehet venni. Aki meg HD500-at vesz vagy hasonló kategóriát fps-hez, annak megadom a számlaszámomat és a fölös pénzéből nekem is utalhatna kicsit! :D

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

  • virtual

    tag

    A HD 497 mellett amúgy nekem is van egy MX400 Sennheiserem. Olcsó és jó, nincs eltúlozva alapban a basszusa, viszont jól bírja ha kicsit felcsavarod. Bár a 497 óta nem igazán használom... :D

Aktív témák