Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • baluka26

    veterán

    válasz Nertpaelg #16971 üzenetére

    Nem én vagyok itt a hádékétszázötvenológus :D
    Ádámot kérdezd. Nekem azt mondta, hogy nem szakadéknyi a különbség. Ha a külföldi, nos HD250 árakat nézzük, akkor mindkettő ára maximálisan korrekt.

    [ Szerkesztve ]

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

  • p_adam

    addikt

    válasz Nertpaelg #16971 üzenetére

    A Linear II-nek érezhezően kiterjesztettebb a mélye (nem több csak lejjebb se fogy el, nagyobb a mélysége így többnek érződik) míg a Linear I kb. annyit tud mint az 'átlagos' fejhallgatók, viszont a középhangok talán kicsivel tisztábbak a kevesebb mély miatt.

    Az impedancia a Linear I-nek 600 ohm, a Linear II-nek 300 ohm.
    Ezen kívül a fejpántja - legalábbis az én fejemre - a Linear I-nek lazább.

    A Linear I lényegében egy zárt HD540 míg a Linear II egy zárt HD540II.

    Fogok még Linear II-t eladni olcsóbban mivel azok nem új állapotúak de először ezzel akartam kezdeni. Új fülpárna (ami ezeken mind van, amúgy lényegesen olcsóbb lenne) szvsz abszolút szükséges a jó hanghoz.
    Ha sorba kéne raknom az összes Linear II-t hangban (van még jópár) akkor az új állapotút a 2. helyre raknám. A Linear I kicsit más tészta a jobb középhangok miatt de valahogy mindig a II-t veszem elő de ha megmarad és talán egy jobb erősítővel is kipróbálom akkor lehet meggondolom magam.

    [ Szerkesztve ]

  • Shufny

    őstag

    válasz Nertpaelg #16971 üzenetére

    Nyugodtan hallgathattok a véleményére. Tényleg baromi jók azok a fülesek, és én is úgy hallottam, ahogy leírja. Nekem speciel jobban tetszett a Linear I ennél a Linear II -nél, a másiknál nem. Kicsit túl éles volt nekem az utóbbi. A mélye meg nem hiányzott az I -nek. Feltehetőleg, mert a K601 -hez vagyok szokva.

    Tényleg, ha már itt vagy Ádám: Szerinted jobb a CAL! a HD668B -nél?

    KMT: Ezt pont sok helyen olvastam. Szerinted nem rock az erőssége? Vagy félreértem?

    #16984: Ezt úgy mondod, mintha nem láttál volna még K240 -et.

    #16985:schawo véleménye. Azért hozzáteszem, hogy szerintem és baluka szerint is lényegesen jobb a Sextett a HD668B -nél, bár én csak a találkozón hallottam, de nála több napig volt. Továbbá fi:zi'k is írt róla.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák