Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • baluka26

    veterán

    válasz padika11 #10765 üzenetére

    Szerintem arra a célra tökéletes, de mindenképp menj el valahova meghallgatni, és megnézni, hogy mennyire hangos kifelé, ha nagyon hangos, akkor egy hordozható, zárt, vagy DJ fülessel jobban jársz.

    [ Szerkesztve ]

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

  • Paarthurnax

    senior tag

    válasz padika11 #10765 üzenetére

    Kevesebb mint egy nap hasznalat utan azt kell hogy mondjam, hogy nem biztos hogy ez kell neked. Tegnap este a haloszobabol lehetett hallani, hogy mit hallgatok a nappaliban a nyitott 555-el. Mondjuk en hangosan hallgattam, de a vonaton te is ezt fogod tenni, ugyanis a nyitott rendszer nem csak kifele hangos, hanem befele is, azaz a vonaton fogod hallani az osszes zajt korulotted. A lakasban a telefonbeszelgetest csak akkor nem hallottam, amikor eleg jol feltekertem a hangerot, de akkor meg a mellettem levok halljak egesz jol, hogy epp mit hallgatok. :)
    Mindezt a Sennheiser 555-rol irom, nem tudom az AKG mennyiben mas. Az 555 nyilvan otthoni hasznalatra van tervezve, mert irodaban/koliban/tomegkozlekedesben zavarhat masokat. Meg egy dolog van az 555 mobil hasznalata ellen, megpedig az, hogy alapbol egy 1/4-es jack van a kabel vegen es azon van az 1/8-os atalakito. Ez itthon nem zavaro, de ennek a kettonek a merete 8.5x1.3cm, ami zsebben nem a legjobb. :DDD
    Az 555 k jo fules egyebkent, de szerintem otthoni hasznalatra a legjobb. :R

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

Aktív témák