Hirdetés

Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    Na, hogy kicsit hozzá is tegyek a topikhoz: most hallgatom a Superlux 662F-et. Ugyanazt a listát használom (hallgatom), mint ami a tesztben is szerepel. Jó lenne most a 662 összehasonlításnak, mert sok dolgot nem hiszek amit akkor írtam, pedig a "rendszerem" azóta csak gyengébb lett.
    Lehet túlzottan hozzászoktam a 681F és a Sextett magasaihoz, de most nem érzem zavaróan rossznak, soknak. Persze több mint kellene, de nem úgy mint amire emlékszem a tesztből. A közép szerintem okés. Kevesebb a részlet, mint a Sexiben, de így első blikkre jónak tűnik. Az egyetlen dolog amin elhasal az a mély. Ha annyit hozna mint a K601 vagy a K240, egy szavam nem lenne. De nincs meg a K500 feszes mélye sem. Egyszerűen "nincs". Szóval dubstep-re és hasonló dübörgős dolgokra nem jó. Jazz (Harcsa Veronika) elmegy, akusztikus (Godsmack) teljesen korrekt, koncertfelvétel (Metallica) pedig furcsán jó. Már a tesztben is megfigyeltem, hogy érdekes térérzetet ad a 662. Ez igaz az F-re is, így persze az egész szériára. Vhogy olyan, mintha ott lennél, kissé "hall"/csarnok hangzása van, talán némi visszhangot is fel lehet fedezni, de egyértelműen túlzás lenne rámondani, hogy az.
    A szorító erő még mindig brutális (számomra).

    Lehet kipróbálom a K240 párnákkal is több szempontból.

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Aktív témák