Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz Manus01 #12896 üzenetére

    Kb. fél éve vásároltam egy GIGABYTE GGM-M7700B egeret. Ez Bluetooth-os és lézeres.
    Azon kívül, hogy kényelmes(arra amire való), van rajta előre és vissza gomb, Dpi váltó gomb, és minden általam használt anyagon tökéletesen megy (lepedő, bükk mintás asztallap, opál üveg asztal, műanyag egérpad, vagy épp a nadrágom ...stb) kb. 10méterig simán megy.
    Eleinte párszor leakadt, és nem értettem miért nem tudom újra csatlakoztatni, csak újraindítás után, amikor viszont automatikusan megvolt ismét, de a Win7-ben a Bluetooth rádió energiagazdálkodását kellett átállítanom, hogy ne tudjon kikapcsolódni. Azóta egyszer sem akadt le, úgyhogy most 2hete vettem még egyet, a másikat így a párom használja ubuntu alatt.. Ott is tökéletes! (Igen, mert bunkó vagyok és nem az újat adtam neki! :P De így legalább egy tuti kipróbált darabot kapott ami egyébként karcmentes és a talpán sem látszik kopás! :B )
    2db AAA ceruza elem kell bele. Én 900mAh-s akkuval használom napi 3-4 órát és csak éjjelre kapcsolom ki az alján levő kapcsolóval. Így kb. havonta kell töltenem az akksikat..
    Nem 2-3eFt, de nem is horror.

    Előtte egy Microsoft ARC egerem volt (a kinyithatós) ami több mint dupla ennyibe került, csak valamiért meghalt alig 1 év után. Olyan mintha az USB-s vevője nem kapcsolódna, viszont gomb nincs rajtuk, hogy össze lehessen hozni őket újra.. Ha bedugom, a gép felismeri, az egér LED-je és optikája világít, szóval valami a rádiójával nem okés szerintem.
    Úgy halt meg, hogy távolabbról kellett volna használni (kb. 5-6 m) és ez pont a hatósugár határa volt. Ha közelebb mentem többször elindult, aztán kb. a 15. ilyen után egyszer csak megunta és sose többet.. :O Azóta állt hónapokat akku nélkül, próbáltam azóta is, hátha kisült és "le-resetelte" magát,de semmi.. Majd temetek mellé egy kis sajtot aztán kész...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák