Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz tommjee #9851 üzenetére

    Ha macskaszőrős-kacsazsíros kézzel tapperolnám, esetleg lehánynám és kiraknám a napra száradni, lehet nekem is így nézne ki. ;]

    "használtam DA-t elég is volt belöle ... MX518 vagy egy G5 sokkal jobb nála tapasztalatból tudom undorító ahogy csúszkál a Deathadder oldala kicsi is elkezd izzadni az ember keze azonnal csúszik az oldala mert még mindig csak annyi eszük van a razernél hogy világítson 6 féle képpen meg fényes legyen -.-' karácsonyfa"

    A DA v1-nek köztudottan voltak firmware-bajai. A legutolsó frissítés nagyjából megoldotta, de akkor már késő volt. Amúgy ki lehet kapcsolni a világítást. Az viszont mindenképpen érdekes, hogy nekem nem csúszott, lehet csak a te kezed izzad nagyon. Ha meg ennyire zavar, ~2k-ért létezik SteelSeries SteelGrip csúszás ellen és remekül teszi a dolgát, ha az embernek csak annyi baja van egy egérrel, hogy csúszós a burkolat, mindenképpen megéri beszerezni.

    MX 518 tényleg jó. De egy G5? OMG. Refresh-et próbáltam (nem csak egy embernél); 1 perc alatt csak 3x nem tudta követni az a "csodálatos" szenzor a rántást - egyszer negatív gyorsulással jutalmazott, kétszer úgy gondolta, hogy jobban érdekel a cipőfűzőm, mint a szemből érkező rakéták...:C :W Aztán kölcsönkértem és még bő fél délutánon keresztül nyúztam SteelSeries QcK-n, Everglide Titan-on, SteelSeries SS-en, meg egy noname műanyagpadon. Sőt még asztallapon is. Eredmény változtatlan ---> szánalmas hulladék.

    "Nem ez a lényege egy egérnek hanem hogy kényelmes legyen még minnél több időt kihúzzon ! Logitech ..."

    A bármilyen rántást lekövető szenzort kihagytad.. :U

    1. A kényelem teljesen SZUBJEKTÍV.
    2. Ha tartósságról beszélünk, akkor azt hiszem, nyugodtan kijelenthetem, hogy MS 1.1-ek és MS 3.0 van a csúcson.
    3. Razer is bírja szerelgetés nélkül legalább 4-5 évig, ha vigyázol rá. ;)

    A kábelt szokás felragasztani minden vezetékes egérnél - hogy ne akadályozzon/akadjon el semmiben és hogy kíméljem - ne törjön meg könnyen.

    "Volt Lachesisem azzal elégedett voltam de a Deathadder az egy rakat kaka"

    LOL.

    "Arról nem is beszélve hogy 2 éven belüle bisztos le kell cserélni mert tönkre megy benne a bal klikk mikrokapcsolója meg a görgő úgy fel lazul hogy pörgetni birod"

    Kifogtál egy gyengébb példányt. Vagy az is lehet, hogy szimplán csak gyilkoltad.

    "MX518 4-5 évet kibír és ezt nem csak én mondom"

    Vagy többet.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    bigsee: Ezt is már hányszor leírtam. Érik nagyon már a modker. Nem baj, mégegyszer: occsó', kínai gagyi, megkérdőjelezhető minőségű szenzorokkal. Jó drágán (amennyiért már értelmes egeret is lehetne venni, sőt).
    A G9 sem éppen egy matyóhímzés (százszor inkább egy MS 1.1...), de még így is sokkal inkább az, mint bármilyen RoKKaNt patkány.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák