Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz Zaied #93883 üzenetére

    Végül is tegnap vettem egy LIX+ Wireless egeret (23e HUF), illetve hozzá egy középméretű cordura alátétet.

    Élőben nem olyan kirívóak a piros gombok.

    Egyelőre betudom a placebónak, mivel a sima LIX már jó pár éves volt, hogy mint ha pontosabb/finomabb lenne az LIX+ egér (plusz az új alátét?) még nekem is; amivel 'teszteltem' mint mindennapos akut dolog: pl. oldalnyi 10/11-es fontméretű scriptben (3440×1440) kijelölni 4 karakternyi részt, pl. ...CODE.XYZ.[SYS_01_XYZ].[WATEV]... --> ...CODE.XYZ.[SYS_01_1_XYZ_R1t]...

    A gombok kevésbé csattogósak, mint a sima LIX-en; ugyanakkor forward/back gomboknak egész más hangjuk van, de érzésre ugyanúgy járnak.

    ******

    Más...

    Ha bárkinek releváns lehet: az SPC és oldalbrandjei most már egységes Endorfy név alatt futnak friss készletről; ez jelenleg annyit jelent, hogy ugyanazok a termékek más csomagolásban, más márkanéven +20-30%-os áron vannak a polcokon. A még meglévő SPC brand termékek szemmel verésre ugyanazon az árakon futnak, mitn előtte.

    Pl. SPC LIX+ WL -> cca. 23e HUF, Endorfy LIX+ WL -> cca. 30e HUF

    Egyébként a BestByte-nál volt a webshopban LIX+ Wired 3.860 Ft-ért még tegnap (OG ár cca. 14e HUF) BB Allee-s készletről. Berendeltem egyet 4daLuLz...visszaigazolást azóta sem kaptam, viszont most néztem, hogy a webshopról már lekerült.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák