Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Synthwave #90590 üzenetére

    Igen, ezt én is elengedném inkább. Baromira behatárolja a lehetőségeket, és még nem láttam olyat, amibe értelmes hardver ven mellette és nem tégla.
    Pedig irodai munkánál dokumentumban/forrásszövegben/weboldalon nagyon gyorsan lehet mozogni vele akkor, amikor nem tudsz direktben odaugrani. Egy gyors mozdulattal megpörgeted a görgőt, az pörög tovább görgetve a tartalmat, és ha látod, hogy odaértél, akkor ugyanúgy egy pillanat megállítani.

    Az a baj, hogy a legtöbb egér egyszerűen nem tűnik eléggé magasnak 3D képeken az MX Masterhez hasonlítva, így továbbra sem vagyok teljesen biztos, mit is keresek, muszáj kipróbálnom párat.

    Közben rájöttem, hogy a wireless vagy legalább a könnyen cserélhető kábeles vonal jobb lenne, mert a perifériákhoz 2 gépes USB switchet használok, amibe a billentyűzet 25 cm-es kábellel van bekötve, és az egérnek sem kellene 50 cm-nél hosszabb vagy nagyon útban lenne.

    Pulsar Xlite V2 / Pulsar Xlite V2 Mini
    A nem mini megfelelően magasnak tűnik, formára van némi kétségem, de ez az egyik legígéretesebb darab.

    Xtrfy M4 Wireless
    Kár, hogy ebből nincsen retro színvilágú, mint a vezetékesből, mert ha nem is válna be, de legalább lenne olyan billentyűzetem, amihez illeszkedik, így maradna. Formára van kétségem, jobb oldala jónak tűnik, bal oldalát nem tudom eldönteni, ám a tetejét eléggé laposnak érzem, de közben hasonlóan magas, mind a többi, szóval attól, hogy lapos, még nem biztos, hogy nem jó.

    G-Wolves Skoll (SK-L)/ G-Wolves Skoll Mini (SK-S)
    A mini biztosan kicsi, a nagy a hüvelykujjnál nem szimpatikus azzal a nagy alávágással, bár lehet, hogy bejönne. Ezt függőben hagyom.

    SteelSeries Prime (jó görgő, de jól elkülönülő fokozatok)
    Nagyon hasonlít a formája a Rivalra felülről a jobbra dudorodásnál (értelmesebben nem tudom megfogalmazni :DDD ), és valószínűleg pont azért nem lenne jó hosszútávon, amiért az sem volt.

    Zowie EC1-C / EC2-C (sokat javult a görgő az előző genek óta, de nem biztos, hogy ezt keresed)
    A -C nélkülit próbáltam évekkel ezelőtt, formára és anyagminőségre sem jött be (amit sajnáltam, mert a görgője műthető volt). Úgy nézem, hogy a forma maradt, így akár változott pozitív irányban az anyagminőség, akár nem, ez nem az én egerem.

    Vaxee Zygen NP-01 (fullos kis cucc, kicsit nehéz, mint a Zowie, de a görgője nem a legjobb)
    Nagyon kicsi, nagyon lapos, nagyon szimmetrikus.

    Esetleg Razer Basilisk V2 (nem V3) ... Ja, meg nehéz. 92 gramm, muhh.
    Formára ez tűnik a legjobbnak, a görgő pedig külön plusz pont. Az MX Masterhez képest bármi könnyű.

    A Razer az eMAG-nál eléggé akciósnak tűnik, a Pulsar beszerzésére van ajánlott forrás, vagy mindegy?

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák