Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz copass #83455 üzenetére

    10 éve volt egy Gigabyte (valami P6000 a sorozat neve?) egerem.

    Mondjuk akkor MMO-ztam, és nem volt összehasonlítási alapom sem...kapcsoló egy évet bírt, aztán duplaklikk. Oldaláról a gumiborítás lejött, de a teste masszív volt - nem mondom, hogy a régebbiek jobbak vótak, de az az egy pont jól lett összerakva. Pár év után lett másik, új korában már nyikorgott, brutál holtjáték volt a jobbklikk minden irányba, majdnem beesett az oldalsó gomb. Az első se bírta sokáig, de egy darabig még el tudta képzelni az ember, hogy ez kisebb mozgással akár még azt is eszébe juttatná, hogy milyen lehet a patent.

    Alakja volt számomra nagyon jó, és kényelmes MMO-ra (nem minden az, oda se, nagyon nem).

    Nagy a szórás a darabok között - vagy lecserélték a komponenseket menet közben olcsóbbra. Pedig lehetne kis minőségbiztosítással értékelhető darab is...

    A4tech-hez nem tudok mit hozzáfűzni, volt az a V7 valami...el lett mondva róluk minden :) Gigától legalább (nekem) csukló gondok nem voltak, és még a szenzora sem volt totál retek. És még a talpa sem volt közveszélyesen rossz...az elsőnek :D

    Akkor még 4-5 ezer forint körül dobálták ezeket, az még annyira nem fájt...de 1.5x annyiért már akkor is lehetett volna aktuál jót (és fényévekkel tartósabbat) venni :D

    Hosszú utat jártam be...

    [ Szerkesztve ]

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák