Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadelon

    aktív tag

    válasz Dapro #6609 üzenetére

    a roccat kova valóban szép egér ,nekem is nagyon tetszik,DE azt hallottam róla hogy elég kényelmetlen föleg a "törés" miatt a tetején-hátulján.én a gigabyte gm8000 egerem 1 év alatt
    sem tudtam megszokni annyira szar volt a fogása.de amióta összetörtem semmi gond vele :U

    Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

  • Prison85

    senior tag

    válasz Dapro #6609 üzenetére

    Ízlések és pofonok. Nekem pl a Deathadder nem tetszik külsőre, de tudásra és pontosságra bizony nem nagyon lehet rá panasz - nem hiába lett sokak kedvence. Abyssus, Imperator, Orochi, Lachesis stb szerintem kifejezetten szépek és ezek közül bárki megtalálhatja a kézreálló darabot, ha a pénztárca is engedi. Egy X7 helyett pl én biztos inkább az Abyssus-t választanám. Persze a márkahűség az más téma. Nálam bevált a Razer és nem tervezek Logi-ra váltani. Amikor vettem az enyémet a fő kiszemeltem Roccat Kone volt (amit azóta már frissítettek is). Annyi rosszat olvastam róla a Roccat topic-ban, hogy elálltam a vásárlástól. Sajnos Kova-ra is van panasz, de efelől érdeklődhetsz a Roccat tulajok topicja-ban. Néhány idézet a felhasználók véleményei közül:

    "Múlthéten szerdán vettem egy roccat kova-t.Az elmúlt 3-4 napba vannak kisebb problémáim vele. 1. Ha bekapcsolom a gépet akkor van olyan hogy valamiért nem működik az egér csak a ledek világítanak.Ha kihúzom az usbből és vissza dugom akkor újra működik. 2. Tegnapi nap játék közbe 1-2x volt olyan hogy lefagyott 3-4 secre...A kérdésem egyszerű az egérrel van a probléma vagy a gépel és ha igen akkor mit kell csinálni???A válaszokat előre is köszönőm..."

    "Nagy hibája az egérnek, hogy szeret lefagyni vagyis nem mozdul.Ezt kb az én egerem minden nap eljátssza velem és csak az segít neki ha kihúzom és vissza dugom az usb-be vagy ha még így se jó akkor gép resi.Van olyan hogy bekapcsolom a gépet és akkor nem működik már.Másik nagy hátránya szerintem, hogy nem lehet beállítani szoftveresen.Jó dolog ez, hogy több egér gomb lenyomásával lehet beállítani több dolgot pl:az egér színeit vagy dpi-t de ebből is meg kell jegyezni 6 kombináció amibe elégé bele lehet habarodni.Én személy szerint jobban szeretem, ha szoftveresen be lehet állítani és nincs az a veszély, hogy elromlik az egyik gomb amivel az egeret lehet beállítani és akkor máris lehet küldeni vissza a min. 1 hónapos garira.
    Hát kb ennyi a negatív tapasztalatom, ami nem csak nálam van hanem sok más roccat tulajnál is (egér fagyás).És elvileg ez még a jobb gyári hibás egerek közé tartozik a roccatnál.:) Jah és az egérpad csak úgy nyeli a port (napi tisztítás)"

    Persze ezek mellett vannak pozitív vélemények is, csak gyorsan kiemeltem kettőt. Ha tényleg tetszik a formája és jövőre nem szeretnél új egeret venni a vezeték miatt, akkor ez lehet még jelölt: Roccat Pyra Wireless Ára 13k körül alakul...

    ...és ment egy PÜ... ;)

    deadelon: te aztán tudsz büntetni :DDD Én elsóztam volna valakinek, de egy szép ziccerben tényleg több élvezet van. ;]

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák