Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz BeStronk #62279 üzenetére

    Inkább széles igen,nagy kezem van,de nem tenyérbe fogom az egeret,de nem is claw.Kettö között,nem hiszem hogy szabályos egérfogás.Ami nagyon fontos nekem a jó szenzor,meg a jó görgö,és határozott kattanásu feszes jó görögvel szerelt egérböl nagyon kevés van.Az a fajta ami nem lötyög,mégis elég széles a görgö és határozottan mindig kattan egyet.A G303-on ilyen van,meg is lepödtem rajta,hogy meddig ilyen azt kit tudja.A G502-é is hasonló,de ott a görgöröl a fényes boritás nálam elkezdett lepattogni,és elég kényelmetlen amikor az ujad ráteszed.Sajnos az általan próbált Zowienak a görgöje nem elég határozott,meg nem tudom lehet csak nekem,de volt olyan gondom is vele,mintha jobb klikk picit megragadt volna,tehát késöbb ugrott vissza mint ahogy levettem róla az ujjam,quick scopenál nagyon zavart szerintem a fedél anyaga miatt volt,mert elsö perctöl csinálta.Mindenképpen valahol megfogdosom a G403at ha lehet mert az asszony is furám néz már rám amikor egereket nézegetek... :DDD

    (#62280) ribizly
    Hm,hát ez most elgondolkodtatott.... :)

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák