Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz need #5226 üzenetére

    na amikor találtam 1 jó kinézésű egeret akkor derült ki hogy miniegereket
    nekem nem kell olyan!

    Tegnap jol lemaradtam az edzesrol, igy volt egy ures oracskam Alleeben EW-ben tapogatozni, ki voltak rakva a multkor kerdezett egereid.

    Igazabol az LX8 meg a WM5000 az jo kozepes meret, viszont az utobbinak nagyon hulyen van megoldva a ket oldalso gombja, nekem sehogy sem sikerult ugy megfognom, hogy a jobb oldalit meg birjam nyomni.
    LX8 gombjai konnyebben kezelhetoek.

    M505 persze nem volt kirakva, de halvany emlekeim szerint az picivel kisebb naluk.
    (M305 az meg rovidebb, kifejezetten minieger.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz need #5226 üzenetére

    Csokoltatom a 15 perces szerkesztesi limitet, megint nem sikerult 10 perc alatt megfogalmaznom a masodik bekezdest.

    elkezdi nézegetni őket utána olvass keres olyanokat (pl.te) aki segít vélemény formálni vagy eldönteni!

    Eleg nehez ugy, tul nagy a kinalat, mostanaban olyan komoly muszaki fejlodest nem latok, inkabb a marketing probalja eladni az ujabbnal ujabb (nevu) egereket. :(

    Formavilagban L mostanaban nem nagyon ujit, inkabb a mar tobb eve letezo formakat csiszolgatjak, talan csak a G9/G9x kivetel.
    MS batrabban kiserletezik uj formakkal, csak nem mindig sikerul osszeegyeztetniuk a jol kinezo es jol hasznalhato/kenyelmes kovetelmenyeket.
    (Pl. WLM6k/7k marha jol nez ki (foleg a 7k szinosszeallitasa), de nem lehet rendesen megemelni es odebbtenni, kifolyik a kezedbol.)

    Hozzaszolasaimmal amugy erdemes vigyazni, mivel tulzottan maximalista vagyok a billzet+egerekkel szemben, kegyetlenul le birom huzni, ha valami nem tetszik :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák