Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    válasz Newyorker #49574 üzenetére

    Hasonló van csak, a Logi G402. Esetleg ha tudsz vadászni Logi G400-at jó állapotban apróról, akkor az egy jó upgrade lehet. Mellesleg van eladó új MX518 ebayen is, sőt aprón is van pár használt (utóbbit inkább ajánlanám, miután tudtommal van egy nagyszerűen felújított példány is).

    leporello: attól függ, hogy mire kell. Casual MMO-ra még talán, de csak ha olcsón van, amúgy szenzorilag egy hányadék.

    [ Szerkesztve ]

  • kemotox

    addikt

    válasz Newyorker #49574 üzenetére

    Az 518-as máig egy iszonyú jó egér. Ha nagyon bevált, akkor nincs is nagyon jobb. Újabb cucclik a szériából a G400 meg a G400s, de újonnan már nem kapható egyik sem. Ebayen vannak még G400s-ek, de nagyon drága. Vagy itt van a G402, amit a kolléga is ajánlott.
    De én szerintem inkább add meg, ami jár az 518-asnak. Szedd szét, takarítsd meg. Pont nemrég volt róla szó, hogy a görgőt lehet halkítani, ha kicsit megkopott, és ez miatt nagyon kattog. A kapcsolókat ki lehet cserélni japán Omron mikrokapcsolókra, és akkor megint legalább 4-5 évig nem kell fosni a duplaklikkeléstől.
    A szétkopott talpakat kicserélheted tömör teflontalpakra. Ha meg nincs esetleg, vagy már nagyon kopott az egérpadot, akkor azt is lecserélheted valami faszájos minőségi darabra. És akkor úgy fog csúszni az egérke, mint az álom.

    Sőt, ha rákeresel ebayen, hogy Logitech Mx518 case, vagy g400 case, vagy G400s case, vagy Mx510 case, vagy Mx500 case, akkor mindenféle burkolatokat is lehet találni.

    Ha tényleg nagyon bevált, és kényelmes meg minden, akkor teljesen jó. És hidd el, nagyon felemelő érzés a lézeres, karácsonyfa dzsunka egerekkel villogó noobokat rektelni, hogy "háhá, én már 10+ éve veretem a kis drágámmal a háeseket, te meg 20+ezreket költesz a lézeres cuccodra, gg uninstall pls" ;] ;] ;]

Új hozzászólás Aktív témák