Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erunosta

    tag

    válasz izee #49106 üzenetére

    Sokat nekem se mond a teszt, kicsit rossz szájízt adott nekem a randa rajzolás vele. Balkezes vagyok, de az egeret mindig is jobb kézben használtam, viszont az ilyen finom íves mozdulatokra képtelen vagyok jobb kézzel. Amúgy, ha a driverben valamit változtatok és nyomok egy Apply-t akkor 1-2 mp-ig megakad az egér, gondolom ilyenkor menti bele az egérbe a változást. Nem szoktam külön drivereket használni egerekhez szóval ez nem tudom mennyire normális. Viszont itt muszáj volt mert az alap narancssárga világítás inkább citromsárga volt. Nagyon megörültem neki, hogy nem csak 4 színt tud hanem sok árnyalatot. Majdnem bordó színt kellett a driverben beállítsak egy az egér színéhez hasonló narancssárgához.
    Nagyon húztam a Genius Scorpion M6-600 fele csak nem lehet kapni Magyarországon fehér-sárga-fekete színben még, mindenhol csak feketét árulnak. Még nagyon esélyes volt a Cougar 300M, de minél kevesebb infót találtam róla annál jobban kíváncsivá tett ez a V7. FB-n is kérdeztem őket, de nem válaszoltak. Kicsit úgy érzem megcsinálták ezt a két egeret mert trendi a gamer cucc, de tojnak rá magasról. Elvileg 2015.10.14-én adták ki szóval elég új cucc viszonylag.
    Képet egyenlőre nem tudok neked csinálni. Nincs megfelelő eszközöm hozzá.
    Szép kis egérfarmod van hallod. Adsz nekik elég szalámit esténként? :DD

Új hozzászólás Aktív témák