Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    válasz WolfheartGR #19050 üzenetére

    Fölösleges utána olvasnom mert olyan irányba megyünk el ami tökre nem lényeges én 1600-al játszok de amit küldtél azon azt hiszem szerepel is ez a szám még ha csak a játékosok 10%ról is van szó, én miért ne lehetnék abban a 10%ban? Ez nem tesz jobb vagy rosszabb játékossá hanem csak más stílusban játszok ennyi! Ráadásul nem látok én se itt méréseket csak tapasztalati véleményt ami szintén meggyőző, én pedig régi cikkekben olvasgattam erről amikor még anno teszteltek 3-4 egeret egymáshoz viszonyítva és le vonták a konzekvenciát! Ez alapján döntöttem 1600dpi-s egér mellett de kb megis mondhatom mikor 2002 körül, akkor hozzászoktam és pont. Úgyh ha te mutatsz nekem olyan cikket vagy progit ahol mérésekkel igazolják a dpi pontosságát különböző játékosokkal különböző fogásnemekben össszehasonlítva akkor én is mutatok!
    A méréseket az előttem szóló használta érvként,mint sok minden mást ezért aztán ugyanazt a szövegkörnyezetet használtam fel mint ő! De könyörgöm miért ragadunk le itt egyszer leírtam miért nyomom 1600al lehet itt savazni engem, attól még ezt fogom nyomni mert ehhez szoktam hozzá! Én se szólók le senkit h miért 400-1000dpiben játszik! soha nem is tettem! Ennyi
    NEM EZ VOLT AZ EREDETI KÉRDÉSEM HAGYJUK MÁR A DPI-T!

Új hozzászólás Aktív témák