Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yamaha R1

    tag

    válasz whYz #1591 üzenetére

    A stílusodat nem kommentálnám, elfogadom, még gyerek vagy.

    Ha még a G5-öt sem sikerült megzavarnod, (nem tudom ki beszélt kiakasztásról), akkor te nagy sensel játszol. Aki nagy sensel játszik, eleve semmire se viszi komolyabb szinten (esetleg Q3-ban, bár azt már nem igen jegyzik), innentől kezdve nincs miről vitatkoznunk. Egy tök átlag user vagy, akit nem érdekel, ha adott esetben nem annyit mozdul az egér, amennyit kellene. (Mert ugye, Te tét nélkül csak otthon játszogatsz)...

    Én olyan játékos közegben élek, amiben Te sosem fogsz. Az elmúlt 2 évben a legtöbb magyar LAN-on jelen voltam, rengeteg jó játékossal tartom a barátságot, akikkel időnként tapasztalatot cserélünk. Nem teszteket olvasgatunk, amit esetlegesen részrehajló emberkék írnak, hanem saját magunk teszeljük az esetenként szponzorba kapott egereket/padokat. És nem másnak tesztelük, hanem saját magunknak. Mert nekünk nem kell bizonygatni, hogy jó az egerünk. Tudjuk, mert kipróbáltuk és kész.

    Temeg megvetted az Ikarit, mert az új, az szép, az sokba kerül, lehet vele dicsekedni és betenni az adatlapodra. Gratulálok hozzá. :).

Új hozzászólás Aktív témák