Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Murkesz #13188 üzenetére

    "Mivel 6/11 fölé nem igazán akarom vinni, mert vesztene a pontosságból"

    6/11 alá se vidd, mert akkor meg nem lesz lineáris a gyorsulás. 6/11-en van az 1:1 beviteli arány.
    Én is csuklóból játszom, de ilyen problémám még soha nem volt vele. Alapvetően mid-sense + \cl_mouseaccel-es vagyok (Quake Live, CoD 4 - kivéve CS 1.6, ahol a frissen bevett gyakorlat szerint ~50 cm a 180° :) ).
    Ellenben a 400 dpi RTS-ben sem okozott nehézséget (War 3 TFT, Starcraft: BW), sőt igazából sokkal jobban kézreesett, mint mondjuk az 1800 dpi.

    MS IME 3.0-ban ugyanaz az STMicroelectronics OS MLT 04 szenzor van, mint a WMO 1.1 / IM 1.1a-ban, csak a forma más (és az újabb verzió kapott szerényebb minőségű glide-ot is).

    "Nem akarok mindenáron razer egérpadot, de 3.5k-ért ajánlott egy megasomát az egyik ismerősöm Azt mondod, így sem éri meg?"

    Én Razer pad-ból csak Mantis-t (vagy Goliathus-t) vennék. Esetleg még az eXactMat jöhet szóba, ha a merev padokért epedsz.

    A kedvenc padjaim az Everglide Titan, Razer Mantis, Allsop Raindrop GigaPad XL, Puretrak Talent, SteelSeries QcK Heavy (meg a műanyag fUnc F-Series F30R-17 XL, mert a jól bevált fUnc 1030-as érdes felület, csak sokkal nagyobb és kábelrögzítő csipesz is van rajta + olcsó). Én biztosan ezekből választanék, de az emberek különböznek. :)

    ----------------------------------

    PainKiller13: Az a Razer nagyon jó kis egér, a kiváló Avago ADNS-S3668 szenzorral. Kis pöcökkel az alján tudod állítani az érzékelő felbontását és a polling rate-et. Én mondjuk a 800 dpi híve vagyok. Salmosa, 800 dpi / 500 Hz.
    Ha megfelel neked a fogása, akkor nem nyúlhatsz vele mellé, ráadásul a szokásos Razer-minőségű glide-ok vannak az alján. Csak vigyázz, ne Gaming Edition-t (v. más néven Asia Edition-t) rendelj, mert az sokkal kisebb, mint a sima. Inkább laptop mellé vagy nagyon kicsi kezű embereknek ajánlott. Bár rajtad áll, hogy melyiket. Kábelt meg ragaszd fel / rögzítsd valahogy.
    Mondjuk ha nekem kellene választanom, talán inkább a G1-et rendelném. Ez a régebbi 800 dpi-s verziónak az 1000 dpi-re frissített változata.

    Lényeg a lényeg, ha bármelyiket is rendeled az 5 felsoroltból, jól jársz. Sárba alázzák az ilyen 20-30 ezer forintos "gamernek" titulált izéket (~1/4 áron).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák