Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #11765 üzenetére

    Übereli? Mégis miben? Az Avago ADNS-S3888 (3.5G) abból a szempontból előrelépés, hogy abban már nincs prediction (pontosabban a DA v1-ben kapcsolható volt firmware-frissítéssel), de az is kb. olyan volt, mint a halottnak a csók.
    Így is lekezel hibátlanul bármilyen rántást, amit ember képes véghezvinni. 1600, ill 1800 dpi is bőven kielégítő (nekem még sok is), még high sens-eseknek is (akik nem ismerik a konzolt...).

    Avago ADNS-A3070/A3080, Avago ADNS-S3088: @800 dpi
    Avago ADNS-S3668 (3G): @800 dpi
    Avago ADNS-S3888 (3.5G): @450 / 900 dpi
    +500 Hz, oszt' csókolom.

    Avago ADNS-A2020 (MX 300, MX 500): szintén remekbeszabott darab, bár az egerek 8 bit-es data path-jának megvoltak a korlátai (na nem mintha egy egyszerű halandó nagyon feszegette volna őket...), ellenben emelt polling rate-vel elképesztő teljesítményre képes. Némi prediction van, de igazán nem akadályoz semmiben. 500 Hz az ideális. Ettől függetlenül a következő generációs "S" a 12 bit-es data path-val végülis nem volt rossz lépés.

    Avago ADNS-S2020 (MX 310, MX 510, G1) is egy olyan szenzor, amire már azt mondom, hogy ennél "jobb" kb. fölösleges. 12 bit-es data path-val bőven-bőven jó. Itt is van némi prediction, de szerintem csak kötekedés lenne igazi hibaként említeni. 250 Hz az ideális. Én a Logitech helyében sokkal tovább kitartottam volna mellette (csak ugye a Vérpistikék...).

    STMicroelectronics OS MLT 04 (MS 1.1 / 3.0) is egy remek szenzor, az egyik legjobb a mai napig, pedig a bevezetése óta eltelt ~10 év (!). Igaz, hogy "csak" 400 dpi, de az is teljesen jó akár professzionális szintű játékhoz is. Meg azt se feledjük el, hogy a képfeldolgozást egy 9000 FPS-es (!) DSP biztosítja. Pedig nem ma jöttek a gyártósorról (pl. DB 3G-ben is "csak" 6400-as van, pedig hány évvel utána érkezett).. Sokan sírnak, hogy ezzel egy év, mire a FullHD-s monitorukon áthúzzák az egeret; én olyankor csak legyintek. 2048x1536-os felbontáson átlóban volt 13 cm :U a padon... Prediction nincs. Az amúgy tekintélyt parancsoló perfect control pedig még tovább javul, ha a polling rate-et emeljük (1000 Hz).

    Nálam ezek a szenzorok krémje. :)

    Ennél tovább "fejleszteni" teljesen értelmetlen. Pontosabban abból a szempontból nem, hogy akkor a Vérpistikék nem vennék meg, mert nem a legújabb 776462 csillió dpi-s lézervacak van benne. Sok lúd pedig disznót győz. Sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák