Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LélekVándor

    tag

    válasz Ottó58 #13745 üzenetére

    Ezzel a 3MOS os kérdéssel nagyon nem értek egyet, legékesebb bizonyíték a tévedésedre ezzel kapcsolatban pont a Full Frame-es Sony a7SII, ami jelen pillanatban a kevés fényben történő filmezés bajnoka, olyannyira, hogy a Nála jóval felsőbb árkategóriába tartozó kamerákat is lekőrözi, pl. Sony FS 7, ami 4millió forint jelenleg. Ebben a kis gépben egy 12MP-es szenzor van, és kétségtelenül a legerősebb az egész mezőnyben, de igazából meg merem kockáztatni azt is, hogy a RED sem készít olyan kamerát, ami gyenge fényviszonyok között ilyen minőséget produkál, pedig az már igazán más kategória 10-12M forint körül van egy olcsóbb típus is minden tartozékkal.

    Tecsu véleményét osztom, azért mert Te a kék kapszulát választod, még létezik a piros is. Nem mosogépet kezdtem ajánlgatni egy videókamerákkal foglalkozó fórumban. De nem akarok senkit meggyőzni, csak segíteni akartam a véleményemmel.

    "Megkérdezhetem mióta vagy a videó világában, mert eddig nemigazán tűntél fel itt a fórumon?"
    Ez egy kicsit érdekes kérdés:), olyan mintha valami titkos szektába csöppentem volna, a nagy titkok ismerői közé:). De jöjjön akkor a bulvár, bár nem hinném hogy bárkit is érdekelne:) 4 éves koromban volt előszőr kamera a kezemben, akkor még Apu filmfelvevője, erre nem is emlékszem, Ő mesélte, ami megvan az 9-10 éves koromtól már kifejezetten emlékszem a VHS rendszerű kamerára, amit Én is használtam onnantól, persze csak otthon családi videóhoz. 2006-tól van saját vállalkozásom, most 36 éves vagyok. Eddigi legnagyobb volumenű munkám a Jézus - Apám nevében című film, ami elvileg januártól megy a mozikban, de azért nem lehet egy lapon emlegetni a nagy költségvetésű filmekkel, mert igazából nem gondoltuk, hogy ilyen messzire jut. Ezt amúgy egy Black Magic 2,6K-s kamerával vettük fel, ami ugye tud 4:4:4 RAW-t,mindezt "dng" szekvenciában kínálja, ami igen hasznos volt az utómunkánál. Bulvár off:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák