Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Sziasztok!

    Most ffdshow van fent, ami le is játszik mindent, de x264-et nem tudok csinálni. Pedig azt is lejátsza. K-Lite azt is csinált, de ugye az most nincs fönt.

    Nem tudom, mit csináljak.

    Ami nekem kéne (mivel sok videót gyártok):

    -mp3 hangot csinálni
    -xvidet
    -divxet
    -x264-et
    -ac3 hanggal ''készül'' az asztali dvd felvevő által készített videó, szóval ezt is mp3-ba kéne rakni

    Eddig k-lite-al ezeket megcsináltam, de kodekpakkot nem akarok többé látni. Pl a 6ch-es hangokat soha nem játszotta le 5.1-ben. Most igen, viszont x264-et nem tudok gyártani. ÁÁ. :O

    Mihez kezdjek?
    Minnél kevesebb xar települjön a gépre, de a fent említett folyamatokat szeretném véghez vinni.

    Addig még eljutottam, hogy van ugye AC3 filter. Fent is van.
    Van xvid, divx, ezt is fel tudom tenni.
    A probléma a kis x264-el van.

    Van a neten egy alig 1mb-os .exe, x264 néven, de az nem teszi fel a kodeket, magyarul nem történik semmi. Ha ez menne, meglenne a megoldás a problémámra.

    Köszönöm, ha vki tud segíteni. :R

  • nfsu17

    veterán

    Visszatérve az én bajomhoz.
    Leszedtem minden kodeket (biztos maradt valami, nem baj), és feltettem a

    K-Lite 2.77-et!!


    Na ez annyira bevált, hogy mindig ezt fogom használni.
    A full-t szedtem le, de nem raktam fel mindent [csak majdnem mindent, amiről én úgy vélekedtem, hogy nem kell (nagyon kevés dolog), azt kihagytam], és így gyönyörűen megy minden. A hangok is jók, konvertálni is tudok, eszméletlen jó.
    Gondolom az se gáz, ha fullon földobtok mindent, nagyobb baj nem lesz.

    DE ezt tényleg ajánlom mindenkinek.
    Aki csak lejátszik annak is, aki tömörít annak is.

    Pl az egyik videómnak 6ch-es a hangja, persze először nem úgy szólt. AAC hang volt, megnéztem a config részben, és disabled volt mellette. Bekapcsoltam, és máris ment mind a 6 hangfal. Szóval ennyire jól lehet kezelni, csak érteni kell hozzá, mit hol keress!

Új hozzászólás Aktív témák