Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mongi_

    aktív tag

    Pár napja a videók vagy filmek lejátszása közben, minden milyen lejátszóval (Winamp, WMP és még sorolhatnám...), a kép nagyon sötét, de mintha levették volna a világosságot. Holott játékoknál és kinnt a Windowsban se látszódik ez, csak a videóknál valamint filmeknél. Próbáltam már ''codec cserével'' is, de nem oldotta meg a próblémát. Mit tanácsoltok, mi mást lehetne tenni, hogy a filmeket rendes fényerővel játsza le, és ne ilyen félhomályba legyen minden?! Mert igy eléggé kivehetetlen minden, na egyszóval minta lehúzták volna a rolót. Ráadásul vannak egyes videók, amelyeknél normálisan megy. Ezért is, ez a hiba nem az összes videóra, filmre vonatkozik. Érdekes, mit ne mondjak, csak sajnos nekem ez nem olyan vicces. Akinek van ötlete, tippe, véleménye, az ne kíméljen.

    Előre is thx,
    mongi_

    / Talán ide illik be a legjobban ez a h.sz., mivel lehetséges, hogy codec probléma van a dolgok háta mögött. Elnézést, hogy ide is beillesztettem ezt a h.sz.-t, de hátha itt is ráakad valaki, és a segítségével megoldodik ez a gond. / Thx

    booty time booty time across the USA

Új hozzászólás Aktív témák